Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Hauszmann-pálya, hétfő

1.forduló        
IX.9 17:45 Atom Anti Rozsdás Izületek 5:5
  18:30 Suta FC Igénytelenek 0:6 
  19:15 Erzsi Team AC Seppelisco Vivo 2:3 
  20:00 OSB United In-Team 7:1
  20:40 Retek FC Májmedence FC 6:1 
  21:25 Azzurrik FC LSL 7:2 
2.forduló        
IX.16. 17:45 FC LSL Erzsi Team 1:6
  18:30 Rozsdás Izületek Suta FC 6:2
  19:15 Retek FC AC Seppelisco Vivo 5:1 
  20:00 Igénytelenek Azzurrik 4:4 
  20:40 Májmedence FC OSB United 4:6 
  21:25 In-Team Atom Anti 3:8 
3.forduló        
IX.23. 17:45 Májmedence FC AC Seppelisco Vivo 3:8
  18:30 Igénytelenek FC LSL 1:5 
  19:15 Atom Anti Erzsi Team 2:7 
  20:00 In-Team Rozsdás Izületek 3:9 
  20:40 Suta FC Azzurrik 2:5 
  21:25 Retek FC OSB United 7:1 
4.forduló        
IX.30. 17:45 Atom Anti Suta FC 6:3
  18:30 Májmedence FC FC LSL 1:2 
  19:15 Rozsdás Izületek Igénytelenek 3:4 
  20:00 In-Team Azzurrik 3:8 
  20:40 Retek FC Erzsi Team 0:0 
  21:25 OSB United AC Seppelisco Vivo 2:5 
5.forduló        
X.7. 17:45 Májmedence FC Rozsdás Izületek 2:7
  18:30 Suta FC FC LSL 8:6 
  19:15 Retek FC Atom Anti 3:4 
  20:00 OSB United Igénytelenek 2:3 
  20:40 In-Team AC Seppelisco Vivo 0:4 
  21:25 Azzurrik Erzsi Team 2:2 
6.forduló        
X.14. 17:45 Rozsdás Izületek FC LSL 4:3
  18:30 Atom Anti AC Seppelisco Vivo 1:3 
  19:15 Májmedence FC Igénytelenek 1:1 
  20:00 In-Team Erzsi Team 3:6 
  20:40 Retek FC Azzurrik 6:6 
  21:25 OSB United Suta FC 3:4 
7.forduló        
X.21. 17:45 Suta FC Erzsi Team 2:5
  18:30 Retek FC FC LSL 5:4 
  19:15 Májmedence FC Atom Anti 5:4 
  20:00 In-Team Igénytelenek 1:7 
  20:40 OSB United Azzurrik 1:11 
  21:25 Rozsdás Izületek AC Seppelisco Vivo 3:2 
8.forduló        
X.28. 17:45 Atom Anti FC LSL 5:0
  18:30 Suta FC AC Seppelisco Vivo 5:5 
  19:15 Retek FC Igénytelenek 3:1 
  20:00 Májmedence FC In-Team 2:4 
  20:40 Rozsdás Izületek Azzurrik 3:5 
  21:25 OSB United Erzsi Team 0:5 
9.forduló        
XI.4. 17:45 Igénytelenek Erzsi Team 2:3
  18:30 Retek FC Rozsdás Izületek 3:4 
  19:15 FC LSL AC Seppelisco Vivo 3:3 
  20:00 Májmedence FC Azzurrik 2:7 
  20:40 OSB United Atom Anti 3:3 
  21:25 In-Team Suta FC 4:8 
10.forduló        
XI.11. 17:45 Májmedence FC Suta FC 4:3 
  18:30 Igénytelenek AC Seppelisco Vivo 3:2
  19:15 Rozsdás Izületek Erzsi Team 2:2 
  20:00 Retek FC In-Team 4:2 
  20:40 OSB United FC LSL 2:7 
  21:25 Atom Anti Azzurrik 3:7 
11.forduló        
XI.18. 17:45 Retek FC Suta FC 11:1
  18:30 Atom Anti Igénytelenek 2:4 
  19:15 Májmedence FC Erzsi Team 1:4 
  20:00 Azzurrik AC Seppelisco Vivo 3:6 
  20:40 In-Team FC LSL 2:11 
  21:25 OSB United Rozsdás Izületek 4:10 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal