Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, csütörtök

1.forduló        
IX.12. 18:00 AC Villám U19 FC Fabuloso 1:17
  18:45 Kis B.R.S.C. Szatyor Donyeck 1:3
  19:30 FC Panelprolik Trógerz-Csepel 7:1
  20:15 Turbónorbó FC Fekete Mambák 0:5
  21:00 Semmi Esélye SE Többet nem jövök! 4:3
  21:45 HTK Team Titánok 1:7
2.forduló        
IX.19. 18:15 AC Villám U19 Fekete Mambák 3:13
  19:00 FC Panelprolik Többet nem jövök! 5:4
  19:45 Trógerz-Csepel Semmi Esélye SE 2:3
  20:30 FC Fabuloso Szatyor Donyeck 10:1
  21:15 Kis B.R.S.C. HTK Team 7:1
  22:00 Turbónorbó FC Titánok 1:2
3.forduló        
IX.26. 18:15 AC Villám U19 Kis B.R.S.C. 4:9
  19:00 Turbónorbó FC Semmi Esélye SE 4:3 
  19:45 FC Fabuloso Titánok 5:4 
  20:30 Szatyor Donyeck Trógerz-Csepel 4:4 
  21:15 FC Panelprolik HTK Team 7:3 
  22:00 Fekete Mambák Többet nem jövök! 5:4 
4.forduló        
X.3. 18:15 FC Fabuloso Többet nem jövök! 6:1
  19:00 AC Villám U19 HTK Team 4:4 
  19:45 FC Panelprolik Turbónorbó FC 5:3 
  20:30 Trógerz-Csepel Fekete Mambák 4:8 
  21:15 Kis B.R.S.C. Titánok 2:2 
  22:00 Szatyor Donyeck Semmi Esélye SE 4:1 
5.forduló        
X.10. 18:15 AC Villám U19 FC Panelprolik 4:9
  19:00 Kis B.R.S.C. Fekete Mambák 4:3 
  19:45 FC Fabuloso Trógerz-Csepel 4:6 
  20:30 Semmi Esélye SE HTK Team 10:1 
  21:15 Turbónorbó FC Többet nem jövök! 4:1 
  22:00 Szatyor Donyeck Titánok 5:2 
6.forduló        
X.17. 18:15 AC Villám U19 Semmi Esélye SE 0:5 
  19:00 Kis B.R.S.C. Turbónorbó FC 1:4 
  19:45 FC Fabuloso Fekete Mambák 1:7 
  20:30 Szatyor Donyeck HTK Team 5:3 
  21:15 Trógerz-Csepel Többet nem jövök! 4:1 
  22:00 FC Panelprolik Titánok 2:4 
7.forduló        
X.24. 18:15 AC Villám U19 Többet nem jövök! 2:7 
  19:00 FC Fabuloso FC Panelprolik 3:0 
  19:45 Kis B.R.S.C. Semmi Esélye SE 1:4 
  20:30 Trógerz-Csepel Titánok 1:1 
  21:15 Szatyor Donyeck Fekete Mambák 2:4 
  22:00 Turbónorbó FC HTK Team 10:4 
8.forduló        
X.31. 18:15 Fekete Mambák Semmi Esélye SE 4:5 
  19:00 AC Villám U19 Titánok 3:9 
  19:45 FC Fabuloso Kis B.R.S.C. 7:2 
  20:30 Trógerz-Csepel Turbónorbó FC 4:4 
  21:15 Többet nem jövök! HTK Team 5:0 
  22:00 Szatyor Donyeck FC Panelprolik 3:3 
9.forduló        
XI.7. 18:15 Kis B.R.S.C. FC Panelprolik 1:3
  19:00 AC Villám U19 Trógerz-Csepel 3:17 
  19:45 Többet nem jövök! Titánok 3:5
  20:30 Szatyor Donyeck Turbónorbó FC 2:2 
  21:15 Fekete Mambák HTK Team 9:2 
  22:00 FC Fabuloso Semmi Esélye SE 8:4 
10.forduló        
XI.14. 18:15 FC Fabuloso Turbónorbó FC 4:3
  19:00 AC Villám U19 Szatyor Donyeck 0:9 
  19:45 Kis B.R.S.C. Többet nem jövök! 3:2 
  20:30 Trógerz-Csepel HTK Team 9:3 
  21:15 FC Panelprolik Semmi Esélye SE 5:1 
  22:00 Fekete Mambák Titánok 2:8 
11.forduló        
XI.21. 18:15 AC Villám U19 Turbónorbó FC 5:8 
  19:00 FC Panelprolik Fekete Mambák 5:0 
  19:45 Kis B.R.S.C. Trógerz-Csepel 3:1 
  20:30 FC Fabuloso HTK Team 12:0 
  21:15 Semmi Esélye SE Titánok 2:4 
  22:00 Szatyor Donyeck Többet nem jövök! 2:2 

Nemzeti Sport Online

  • A Peking Zsenho elleni 1–1-es döntetlen után a  Wisla Kraków ellen sem tudta megszerezni a győzelmet a Videoton labdarúgócsapata, amely a spanyolországi edzőtábor második felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett a lengyel élvonal 8. helyezettjétől.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal