Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, kedd/szerda

1.forduló        
IX.10. 17:30 Forza Bázz Royal Flesh  1:3
  18:15 Statikus Gumirugók In Clever  5:3 
  19:00 Dzsiájzsók Sajtburger SV  2:4
  20:30 Csabai Kolbászok Rapid Tipli  0:1
  21:15 Vastüdő Drink King  2:1
IX.11. 17:45 FCFC KPS  1:2
2.forduló        
IX.17. 17:30 In Clever Dzsiájzsók  3:6
  18:15 Royal Flesh Csabai Kolbászok  5:1
  19:00 Sajtburger SV Forza Bázzz  6:0 
  20:30 Drink King FCFC  0:6
  21:15 Vastüdő Rapid Tipli  5:0
IX.18. 17:45 KPS Statikus Gumirugók  1:2
3.forduló        
IX.24. 17:30 Vastüdő In Clever  5:0
  18:15 FCFC Statikus Gumirugók  4:2
  19:00 Drink King Forza Bázzz  4:4 
  20:30 Royal Flesh Rapid Tipli  7:1 
  21:15 Sajtburger SV Csabai Kolbászok  11:1
IX.25. 17:45 KPS Dzsiájzsók  0:5
4.forduló        
X.1. 17:30 Statikus Gumirugók Dzsiájzsók  5:3
  18:15 FCFC Rapid Tipli  6:0 
  19:00 In Clever Sajtburger SV  1:7 
  20:30 Vastüdő Csabai Kolbászok  2:1 
  21:15 Drink King Royal Flesh  0:7 
X.2. 17:45 KPS Forza Bázzz  4:3
5.forduló        
X.8. 17:30 Vastüdő Statikus Gumirugók  2:4
  18:15 Dzsiájzsók Royal Flesh  0:4
  19:00 Forza Bázzz Csabai Kolbászok  6:5
  20:30 Drink King In Clever  0:7 
  21:15 FCFC Sajtburger SV  2:8
X.9. 17:45 KPS Rapid Tipli  4:2
6.forduló        
X.15. 17:30 In Clever Royal Flesh  0:6
  18:15 Vastüdő Forza Bázzz  0:3 
  19:00 Statikus Gumirugók Rapid Tipli  0:1 
  20:30 FCFC Dzsiájzsók  6:0 
  21:15 Drink King Sajtburger SV  0:6 
X.16. 17:45 KPS Csabai Kolbászok  5:3
7.forduló        
X.22. 17:30 FCFC Forza Bázzz  9:0
  18:15 In Clever Rapid Tipli  2:0 
  19:00 Vastüdő Royal Flesh  0:2 
  20:30 Dzsiájzsók Csabai Kolbászok  1:3 
  21:15 Drink King Statikus Gumirugók  1:4 
XI.27. 17:45 KPS Sajtburger SV  1:3
8.forduló        
X.29. 17:30 In Clever Forza Bázzz  7:3
  18:15 Statikus Gumirugók Royal Flesh  1:7 
  19:00 Dzsiájzsók Rapid Tipli  6:0 
  20:30 FCFC Csabai Kolbászok  4:2 
  21:15 Vastüdő Sajtburger SV  1:1
X.30. 17:45 Drink King KPS  1:3
9.forduló        
XI.5. 17:30 Dzsiájzsók Forza Bázzz  2:0
  18:15 Vastüdő FCFC  2:0
  19:00 Sajtburger SV Royal Flesh  1:4 
  20:30 Statikus Gumirugók Csabai Kolbászok  2:2 
  21:15 Drink King Rapid Tipli  2:3 
XI.6. 17:45 KPS In Clever  4:2
10.forduló        
XI.12. 17:30 Statikus Gumirugók Forza Bázzz  2:2
  18:15 FCFC Royal Flesh  5:6
  19:00 In Clever Csabai Kolbászok  2:3 
  20:30 Drink King Dzsiájzsók  0:4 
  21:15 Sajtburger SV Rapid Tipli  5:1 
XI.13. 17:45 Vastüdő KPS  2:2
11.forduló        
XI.19. 17:30 FCFC In Clever  12:0
  18:15 Forza Bázzz Rapid Tipli   2:2 
  19:00 Statikus Gumirugók Sajtburger SV  0:3
  20:30 Vastüdő Dzsiájzsók  2:2 
  21:15 Drink King Csabai Kolbászok  1:3 
XI.20. 17:45 KPS Royal Flesh  5:0

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal