Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Szerda, Siketek-pálya

1.forduló        
III.22. 19:00 Csiki-Riki FC Egyetértés DSK 2:5 
  19:42 SAP Youngsters Sheffield Szerda 4:4 
  20:24 Eastside FCFC 1:5 
  21:06 FM1 Foci.hu 3:4 
  21:48 Gondosh Bochok Dubai Oil FC 6:1 
    Szabadnapos: GYODA  
2.forduló        
III.29. 19:00 Csiki-Riki FC GYODA 5:0 
  19:42 FM1 Egyetértés DSK 1:3 
  20:24 SAP Youngsters Gondosh Bochok 4:4 
  21:06 Eastside Foci.hu 0:3 
  21:48 Sheffield Szerda Dubai Oil FC 6:2 
    Szabadnapos: FCFC  
3.forduló        
IV.5. 19:00 SAP Youngsters Foci.hu 6:1
  19:42 Dubai Oil FC Csiki-Riki FC 6:2 
  20:24 Gondosh Bochok Egyetértés DSK 2:4 
  21:06 Sheffield Szerda FCFC 1:5 
  21:48 Eastside GYODA 2:0 
    Szabadnapos: FM1  
4.forduló        
IV.12 19:00 SAP Youngsters FM1 6:3 
  19:42 Sheffield Szerda GYODA 2:1 
  20:24 Eastside Dubai Oil FC 2:1 
  21:06 FCFC Egyetértés DSK 5:2 
  21:48 Gondosh Bochok Foci.hu 2:1 
    Szabadnapos: Csiki-Riki FC  
5.forduló        
IV.19. 19:00 SAP Youngsters Csiki-Riki FC 4:1
  19:42 Eastside FM1 3:2
  20:24 Sheffield Szerda Foci.hu 2:3
  21:06 Dubai Oil FC Egyetértés DSK 7:5 
  21:48 FCFC GYODA 3:0
    Szabadnapos: Gondosh Bochok  
6.forduló        
IV.26. 19:00 Sheffield Szerda Egyetértés DSK 3:4 
  19:42 FCFC Csiki-Riki FC 8:1 
  20:24 SAP Youngsters GYODA 3:1 
  21:06 Gondosh Bochok FM1 7:0
  21:48 Dubai Oil FC Foci.hu 3:3 
    Szabadnapos: Eastside  
7.forduló        
V.3. 19:00 Foci.hu Csiki-Riki FC 5:1
  19:42 Egyetértés DSK GYODA 6:2 
  20:24 Dubai Oil FC FM1 2:3 
  21:06 Sheffield Szerda Eastside 0:1 
  21:48 FCFC Gondosh Bochok 2:1 
    Szabadnapos: SAP Youngsters  
8.forduló        
V.10. 19:00 Sheffield Szerda Csiki-Riki FC 3:1 
  19:42 SAP Youngsters Dubai Oil FC 3:2 
  20:24 FCFC FM1 5:1 
  21:06 Eastside Gondosh Bochok 0:4 
  21:48 Foci.hu GYODA 4:2 
    Szabadnapos: Egyetértés DSK  
9.forduló        
V.17. 19:00 Eastside Csiki-Riki FC 4:1 
  19:42 SAP Youngsters Egyetértés DSK 7:4 
  20:24 FM1 GYODA 3:5 
  21:06 FCFC Foci.hu 8:1 
  21:48 Sheffield Szerda Gondosh Bochok 3:3 
    Szabadnapos: Dubai Oil FC  
10.forduló        
V.24. 19:00 Sheffield Szerda FM1 5:0 
  19:42 Gondosh Bochok Csiki-Riki FC 6:1 
  20:24 Eastside Egyetértés DSK 4:4 
  21:06 Dubai Oil FC GYODA 1:3 
  21:48 SAP Youngsters FCFC 4:2 
    Szabadnapos: Foci.hu  
11.forduló        
V.31. 19:00 FM1 Csiki-Riki FC 3:5 
  19:42 Foci.hu Egyetértés DSK 9:2 
  20:24 SAP Youngsters Eastside 8:2 
  21:06 Gondosh Bochok GYODA 4:1 
  21:48 FCFC Dubai Oil FC 6:4 
    Szabadnapos: Sheffield Szerda  

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal