Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Szerda/Csütörtök Siketek-pálya:

A 2-7. fordulókban szerdánként 20:30-tól kerülnek lejátszásra a 11. forduló előrehozott mérkőzései!

Az ebben az időpontban játszó csapatoknak az adott héten 2 mérkőzésük van (1 szerdán, 1 csütörtökön)!

1.forduló        
IX.19. 20:30 Eastside Gondosh Bochok 3:2 
  21:15 Amala Sheffield Szerda 2:2 
IX.20. 19:00 What'SAP No jokes Just goals 5:6 
  19:45 Street21 STOLYPIN 4:2 
  20:30 FC Campobasso Debreceni Páros 3:3 
  21:15 GYODA Szigeti Veszedelem 0:5* 
2.forduló        
IX.26. 20:30 Gondosh Bochok Sheffield Szerda 0:5 
  21:15 Amala No jokes Just goals 2:3 
IX.27. 19:00 Street21 GYODA 2:3 
  19:42 Eastside FC Campobasso 5:0 
  20:24 What'SAP STOLYPIN 3:3 
  21:06 Sheffield Szerda Szigeti Veszedelem 6:3 
  21:48 Gondosh Bochok Debreceni Páros 3:5 
3.forduló        
X.3. 20:30 Amala GYODA 8:2 
  21:15 Sheffield Szerda Debreceni Páros 4:0 
X.4. 19:00 What'SAP Street21 3:7 
  19:42 Eastside Amala 0:4 
  20:24 Gondosh Bochok Szigeti Veszedelem 3:2 
  21:06 FC Campobasso GYODA 1:1 
  21:48 No jokes Just goals STOLYPIN 2:1 
4.forduló        
X.10. 20:30 Eastside No jokes Just goals 6:1 
  21:15 Sheffield Szerda STOLYPIN 3:1 
X.11. 19:00 Eastside What'SAP 3:0 
  19:42 FC Campobasso No jokes Just goals 5:7 
  20:24 Street21 Szigeti Veszedelem 7:3 
  21:06 Amala Debreceni Páros 3:1 
  21:48 Gondosh Bochok GYODA 0:0 
5.forduló        
X.17. 20:30 FC Campobasso STOLYPIN  
  21:15 Sheffield Szerda No jokes Just goals  
X.18. 19:00 What'SAP GYODA  
  19:42 Eastside STOLYPIN  
  20:24 Amala Street21  
  21:06 Gondosh Bochok FC Campobasso  
  21:48 Debreceni Páros Szigeti Veszedelem  
6.forduló        
X.24. 20:30 Debreceni Páros Street21  
  21:15 Gondosh Bochok STOLYPIN  
X.25. 19:00 Amala Szigeti Veszedelem  
  19:42 FC Campobasso What'SAP  
  20:24 Debreceni Páros No jokes Just goals  
  21:06 Sheffield Szerda Street21  
  21:48 Eastside GYODA  
7.forduló        
XI.7. 20:30 What'SAP Szigeti Veszedelem  
  21:15 Gondosh Bochok Amala  
XI.8. 19:00 Debreceni Páros What'SAP  
  19:42 No jokes Just goals Street21  
  20:24 Eastside Szigeti Veszedelem  
  21:06 STOLYPIN GYODA  
  21:48 Sheffield Szerda FC Campobasso  
8.forduló        
XI.14. 20:30 Amala FC Campobasso  
  21:15 Eastside Debreceni Páros  
XI.15. 19:00 Sheffield Szerda What'SAP  
  19:45 Gondosh Bochok Street21  
  20:30 No jokes Just goals GYODA  
  21:15 STOLYPIN Szigeti Veszedelem  
9.forduló        
XI.21. 20:30 Gondosh Bochok No jokes Just goals  
  21:15 Sheffield Szerda GYODA  
XI.22. 19:00 Amala What'SAP  
  19:45 Eastside Street21  
  20:30 FC Campobasso Szigeti Veszedelem  
  21:15 Debreceni Páros STOLYPIN  
10.forduló        
XI.28. 20:30 Eastside Sheffield Szerda  
  21:15 Amala STOLYPIN  
XI.29. 19:00 FC Campobasso Street21  
  19:45 Gondosh Bochok What'SAP  
  20:30 No jokes Just goals Szigeti Veszedelem  
  21:15 Debreceni Páros GYODA  

 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal