Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, kedd

1.forduló        
IX.10. 18:40 Petropavlovszk N.A.F.C.  2:3
  19:25 1899 Tolna Elégtétel huszárok  1:2
  20:10 FC Borvidék VillaDella FC  6:3
  20:55 Torrente  AC Villám-Geobusz.hu  0:5
  21:40 Másnaposokk Rehabiliteam  2:3
  22:20 Louser FC Pussycat Boyz  0:5
2.forduló        
IX.17. 18:40 Rehabiliteam Pussycat Boyz  1:2
  19:25 Elégtétel huszárok Petropavlovszk  3:2
  20:10 VillaDella FC 1899 Tolna  2:5
  20:55 N.A.F.C. Másnaposokk  3:2
  21:40 Torrente  Louser FC  2:7
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu FC Borvidék  1:4
3.forduló        
IX.24. 18:40 Torrente  FC Borvidék  0:7
  19:25 1899 Tolna Pussycat Boyz  1:2 
  20:10 Petropavlovszk Másnaposokk  3:0 
  20:55 VillaDella FC Elégtétel huszárok  4:6
  21:40 N.A.F.C. Rehabiliteam  1:2 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu Louser FC  9:2 
4.forduló        
X.1. 18:40 Elégtétel huszárok N.A.F.C.  4:3
  19:25 FC Borvidék Louser FC  6:0 
  20:10 VillaDella FC Másnaposokk  1:6 
  20:55 AC Villám-Geobusz.hu Rehabiliteam  1:5 
  21:40 Torrente  Pussycat Boyz  5:5 
  22:20 1899 Tolna Petropavlovszk  3:3 
5.forduló        
X.8. 18:40 Petropavlovszk Rehabiliteam  4:3
  19:25 Torrente  1899 Tolna  1:7 
  20:10 VillaDella FC Louser FC  5:4 
  20:55 FC Borvidék N.A.F.C.  4:2 
  21:40 Másnaposokk Pussycat Boyz  0:4
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu Elégtétel huszárok  2:6 
6.forduló        
X.15. 18:40 FC Borvidék Petropavlovszk  5:2
  19:25 Elégtétel huszárok Rehabiliteam  4:1 
  20:10 VillaDella FC Pussycat Boyz  3:2 
  20:55 Torrente  Másnaposokk  1:3 
  21:40 1899 Tolna Louser FC  2:1 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu N.A.F.C.  5:4 
7.forduló        
X.22. 18:40 Torrente  Rehabiliteam  0:5
  19:25 Elégtétel huszárok Louser FC  8:1 
  20:10 VillaDella FC N.A.F.C.  2:4 
  20:55 FC Borvidék Másnaposokk  4:1 
  21:40 Petropavlovszk Pussycat Boyz  2:4 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu 1899 Tolna  2:10 
8.forduló        
X.29. 18:40 Torrente N.A.F.C.  0:5
  19:25 FC Borvidék Pussycat Boyz  2:8 
  20:10 Petropavlovszk Louser FC  7:1 
  20:55 AC Villám-Geobusz.hu VillaDella FC  11:3 
  21:40 1899 Tolna Rehabiliteam  0:5 
  22:20 Elégtétel huszárok Másnaposokk  3:2 
9.forduló        
XI.5. 18:40 FC Borvidék 1899 Tolna  6:2
  19:25 N.A.F.C. Pussycat Boyz  2:2 
  20:10 VillaDella FC Petropavlovszk  3:4 
  20:55 Rehabiliteam Louser FC  3:4 
  21:40 Torrente  Elégtétel huszárok  2:3 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu Másnaposokk  9:8 
10.forduló        
XI.12. 18:40 FC Borvidék Rehabiliteam  6:2
  19:25 Elégtétel huszárok Pussycat Boyz  2:2 
  20:10 Torrente  VillaDella FC  5:4 
  20:55 N.A.F.C. Louser FC  2:2 
  21:40 1899 Tolna Másnaposokk  0:2 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu Petropavlovszk  2:8 
11.forduló        
XI.19. 18:40 1899 Tolna N.A.F.C.  3:1
  19:25 FC Borvidék Elégtétel huszárok  7:2
  20:10 VillaDella FC Rehabiliteam  0:5 
  20:55 Másnaposokk Louser FC  0:5 
  21:40 Torrente Petropavlovszk  9:6 
  22:20 AC Villám-Geobusz.hu Pussycat Boyz  3:15 

Nemzeti Sport Online

  • A Peking Zsenho elleni 1–1-es döntetlen után a  Wisla Kraków ellen sem tudta megszerezni a győzelmet a Videoton labdarúgócsapata, amely a spanyolországi edzőtábor második felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett a lengyel élvonal 8. helyezettjétől.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal