Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hétfő, Hauszmann-pálya:

1.forduló        
IX.11. 18:15 Natus Vincere Kevert Pálesz 3:1 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Szinevér SE 9:1 
  19:40 Lúzer FC Hartai Kolbásztöltők 7:4 
  20:23 TheRollingStones Sajtburger SV 0:13 
  21:05 Feltörekvő FC Májmedence FC 7:7 
    Szabadnapos: Beugró FC  
2.forduló        
IX.18. 18:15 Szinevér SE Hartai Kolbásztöltők 6:1 
  18:57 Reneszánsz Zrt. TheRollingStones 8:1 
  19:40 Lúzer FC Beugró FC 3:0 
  20:23 Kevert Pálesz Feltörekvő FC 8:2 
  21:05 Natus Vincere Sajtburger SV 3:0 
    Szabadnapos: Májmedence FC  
3.forduló        
IX.25. 18:15 Feltörekvő FC Sajtburger SV 1:4 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Beugró FC 1:0 
  19:40 Kevert Pálesz Szinevér SE 1:0 
  20:23 Natus Vincere Hartai Kolbásztöltők 2:4 
  21:05 Májmedence FC TheRollingStones 4:7 
    Szabadnapos: Lúzer FC  
4.forduló        
X.2. 18:15 Lúzer FC TheRollingStones 4:1 
  18:57 Natus Vincere Reneszánsz Zrt. 2:2 
  19:40 Hartai Kolbásztöltők Sajtburger SV 2:6 
  20:23 Szinevér SE Májmedence FC 3:6 
  21:05 Feltörekvő FC Beugró FC 4:3 
    Szabadnapos: Kevert Pálesz  
5.forduló        
X.9. 18:15 Kevert Pálesz Sajtburger SV 1:0 
  18:57 Májmedence FC Hartai Kolbásztöltők 5:4 
  19:40 Szinevér SE TheRollingStones 5:3 
  20:23 Feltörekvő FC Lúzer FC 0:5 
  21:05 Natus Vincere Beugró FC 5:1 
    Szabadnapos: Reneszánsz Zrt.  
6.forduló        
X.16. 18:15 Kevert Pálesz Hartai Kolbásztöltők 3:1 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Lúzer FC 3:5 
  19:40 Szinevér SE Beugró FC 7:3 
  20:23 Májmedence FC Sajtburger SV 3:2 
  21:05 Natus Vincere TheRollingStones 3:6 
    Szabadnapos: Feltörekvő FC  
7.forduló        
X.30. 18:15 Natus Vincere Lúzer FC 4:2 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Májmedence FC 8:2 
  19:40 Feltörekvő FC Hartai Kolbásztöltők 5:3 
  20:23 Kevert Pálesz Beugró FC 4:2
  21:05 Szinevér SE Sajtburger SV 6:3 
    Szabadnapos: TheRollingStones  
8.forduló        
XI.6. 18:15 Natus Vincere Májmedence FC 4:6 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Feltörekvő FC 2:4 
  19:40 Szinevér SE Lúzer FC 1:4 
  20:23 Kevert Pálesz TheRollingStones 6:2 
  21:05 Hartai Kolbásztöltők Beugró FC 5:1 
    Szabadnapos: Sajtburger SV  
9.forduló        
XI.13. 18:15 Májmedence FC Beugró FC 12:0 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Sajtburger SV 2:1 
  19:40 Natus Vincere Szinevér SE 4:3 
  20:23 Feltörekvő FC TheRollingStones 8:2 
  21:05 Kevert Pálesz Lúzer FC 2:0 
    Szabadnapos: Hartai Kolbásztöltők  
10.forduló        
XI.20. 18:15 Szinevér SE Feltörekvő FC 5:2 
  18:57 Kevert Pálesz Reneszánsz Zrt. 1:3 
  19:40 Májmedence FC Lúzer FC 5:4 
  20:23 Hartai Kolbásztöltők TheRollingStones 6:1 
  21:05 Sajtburger SV Beugró FC 5:1 
    Szabadnapos: Natus Vincere  
11.forduló        
XI.27. 18:15 TheRollingStones Beugró FC 3:3 
  18:57 Reneszánsz Zrt. Hartai Kolbásztöltők 10:0 
  19:40 Kevert Pálesz Májmedence FC 6:0 
  20:23 Lúzer FC Sajtburger SV 4:6 
  21:05 Natus Vincere Feltörekvő FC 4:6 
    Szabadnapos: Szinevér SE  

Nemzeti Sport Online

  • A labdarúgó NB III-ban szereplő PMFC a Facebook-oldalán adott játékoztatást róla, hogy december 22-én, pénteken 11.30-kor a Pécsi köztemetőben helyezik végső nyugalomra az életének hatvenhetedik évében elhunyt idősebb Dárdai Pált.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal