Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

1.forduló        
XII.10. 17:45 Páva FC N.A.F.C. 2:1
  18:30 Egyetértés DSK Tabán FC 3:14
  19:15 ITK Vastüdő 5:2
XII.11. 17:45 Rehabiliteam Forza Bázzz 6:0
  18:30 Mi Mozink Ti Mozitok Rozsdás Izületek 1:9
  19:15 Palvin Barbárok Nyugdíj SE 5:3
         
2.forduló        
XII.17. 17:45 Tabán FC Mi Mozink Ti Mozitok 6:4
  18:30 Palvin Barbárok N.A.F.C. 2:3
  19:15 Vastüdő Egyetértés DSK 4:3
XII.18. 17:45 Nyugdíj SE ITK 3:8
  18:30 Forza Bázzz Páva FC 1:7
  19:15 Rozsdás Izületek Rehabiliteam 4:4
         
3.forduló        
I.7. 17:45 Nyugdíj SE N.A.F.C. 1:11
  18:30 Egyetértés DSK Páva FC 4:2
  19:15 Vastüdő Tabán FC 1:7
I.8. 17:45 Mi Mozink Ti Mozitok Rehabiliteam 0:5*
  18:30 Palvin Barbárok ITK 2:2
  19:15 Rozsdás Izületek Forza Bázzz 9:4
         
4.forduló        
I.14. 17:45 Vastüdő Rehabiliteam 2:1
  18:30 Tabán FC Rozsdás Izületek 3:4
  19:15 ITK N.A.F.C. 2:2
I.15. 17:45 Nyugdíj SE Forza Bázzz 3:4
  18:30 Egyetértés DSK Mi Mozink Ti Mozitok 4:2
  19:15 Palvin Barbárok Páva FC 4:2
         
5.forduló        
I.21. 17:45 Nyugdíj SE Tabán FC 3:7
  18:30 Vastüdő N.A.F.C. 3:2
  19:15 Palvin Barbárok Egyetértés DSK 2:4
I.22. 17:45 Mi Mozink Ti Mozitok Forza Bázzz 4:0
  18:30 Rehabiliteam Páva FC 0:1
  19:15 ITK Rozsdás Izületek 2:7
         
6.forduló        
I.28. 17:45 Vastüdő Páva FC 1:2
  18:30 Egyetértés DSK N.A.F.C. 3:2
  19:15 Tabán FC Forza Bázzz 10:5
I.29. 17:45 Nyugdíj SE Rozsdás Izületek 2:8
  18:30 ITK Mi Mozink Ti Mozitok 2:0
  19:15 Palvin Barbárok Rehabiliteam 4:7
         
7.forduló        
II.4. 17:45 ITK Rehabiliteam 3:4
  18:30 Tabán FC N.A.F.C. 5:5
  19:15 Vastüdő Rozsdás Izületek 3:8
II.5. 17:45 Nyugdíj SE Egyetértés DSK 1:4
  18:30 Palvin Barbárok Forza Bázzz 5:4
  19:15 Mi Mozink Ti Mozitok Páva FC 0:8
         
8.forduló        
II.11. 17:45 ITK Páva FC 2:1
  18:30 Mi Mozink Ti Mozitok N.A.F.C. 4:1
  19:15 Nyugdíj SE Vastüdő 1:2
II.12. 17:45 Egyetértés DSK Forza Bázzz 4:4
  18:30 Tabán FC Rehabiliteam 4:3
  19:15 Palvin Barbárok Rozsdás Izületek 1:7
         
9.forduló        
II.18. 17:45 Rozsdás Izületek Páva FC 2:1
  18:30 Palvin Barbárok Tabán FC 2:5
  19:15 Nyugdíj SE Rehabiliteam 2:7
II.19. 17:45 Forza Bázzz N.A.F.C. 2:4
  18:30 Vastüdő Mi Mozink Ti Mozitok 0:2
  19:15 ITK Egyetértés DSK 3:1
         
10.forduló        
II.25. 17:45 Rozsdás Izületek N.A.F.C. 6:2
  18:30 Egyetértés DSK Rehabiliteam 3:5
  19:15 Tabán FC Páva FC 5:5
II.26. 17:45 ITK Forza Bázzz 3:1
  18:30 Nyugdíj SE Mi Mozink Ti Mozitok 3:8
  19:15 Palvin Barbárok Vastüdő 1:3
         
11.forduló        
III.4. 17:45 ITK Tabán FC 0:7
  18:30 Egyetértés DSK Rozsdás Izületek 3:7
  19:15 Rehabiliteam N.A.F.C. 5:0
III.5. 17:45 Nyugdíj SE Páva FC 2:6
  18:30 Palvin Barbárok Mi Mozink Ti Mozitok 6:3
  19:15 Vastüdő Forza Bázzz 1:6
         

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal