Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!


1.forduló        
XII.10. 20:00 CSTB Kevert Pálesz 2:1
  20:45 Armada Szatyor Donyeck 9:3
  21:30 Torpedo Vodka PSE 6:4
XII.11. 20:00 Kiábrándítók Igénytelenek 1:3
  20:45 33 FC Májmedence 6:3
  21:30 QPAC Atletico 3:3
         
2.forduló        
XII.17. 20:00 Májmedence QPAC 2:3
  20:45 Armada Kevert Pálesz 3:2
  21:30 CSTB PSE 8:2
XII.18. 20:00 Igénytelenek Atletico 0:5
  20:45 33 FC Torpedo Vodka 8:6
  21:30 Szatyor Donyeck Kiábrándítók 1:1
         
3.forduló        
I.7. 20:00 Armada Kiábrándítók 4:1
  20:45 Kevert Pálesz PSE 5:0
  21:30 CSTB Májmedence 5:1
I.8. 20:00 33 FC Igénytelenek 5:2
  20:45 Szatyor Donyeck QPAC 2:16
  21:30 Torpedo Vodka Atletico 5:0
         
4.forduló        
I.14. 20:00 Szatyor Donyeck PSE 2:4
  20:45 Májmedence Igénytelenek 3:7
  21:30 Kevert Pálesz Torpedo Vodka 4:6
I.15. 20:00 CSTB Atletico 7:3
  20:45 33 FC Kiábrándítók 7:3
  21:30 Armada QPAC 4:6
         
5.forduló        
I.21. 20:00 Armada Igénytelenek 6:2
  20:45 Szatyor Donyeck Kevert Pálesz 1:8
  21:30 Májmedence Torpedo Vodka 0:3
I.22. 20:00 Kiábrándítók Atletico 4:7
  20:45 CSTB QPAC 5:5
  21:30 33 FC PSE 7:1
         
6.forduló        
I.28. 20:00 Kevert Pálesz Kiábrándítók 8:4
  20:45 PSE Atletico 3:5
  21:30 Armada Májmedence 9:3
I.29. 20:00 Igénytelenek QPAC 2:9
  20:45 CSTB 33 FC 8:4
  21:30 Szatyor Donyeck Torpedo Vodka 5:7
         
7.forduló        
II.4. 20:00 PSE QPAC 2:9
  20:45 Májmedence Kiábrándítók 3:4
  21:30 Kevert Pálesz 33 FC 4:2
II.5. 20:00 Armada Atletico 1:3
  20:45 Igénytelenek Torpedo Vodka 1:1
  21:30 Szatyor Donyeck CSTB 6:10
         
8.forduló        
II.11. 20:00 Kevert Pálesz Igénytelenek 3:4
  20:45 Armada PSE 5:1
  21:30 Májmedence Atletico 3:6
II.12. 20:00 Szatyor Donyeck 33 FC 4:6
  20:45 CSTB Torpedo Vodka 4:6
  21:30 Kiábrándítók QPAC 2:5
         
9.forduló        
II.18. 20:00 Májmedence PSE 6:7
  20:45 Kevert Pálesz QPAC 4:7
  21:30 CSTB Kiábrándítók 4:1
II.19. 20:00 Szatyor Donyeck Igénytelenek 0:7
  20:45 Armada Torpedo Vodka 3:3
  21:30 33 FC Atletico 7:3
         
10.forduló        
II.25. 20:00 Kevert Pálesz Atletico 2:1
  20:45 Kiábrándítók PSE 0:3
  21:30 Armada 33 FC 4:3
II.26. 20:00 CSTB Igénytelenek 7:2
  20:45 Torpedo Vodka QPAC 4:7
  21:30 Szatyor Donyeck Májmedence 3:5
         
11.forduló        
III.4. 20:00 Kevert Pálesz Májmedence 0:3
  20:45 Armada CSTB 4:5
  21:30 Igénytelenek PSE 1:4
III.5. 20:00 Szatyor Donyeck Atletico 2:3
  20:45 33 FC QPAC 1:1
  21:30 Kiábrándítók Torpedo Vodka 1:2
         

Nemzeti Sport Online

  • A Peking Zsenho elleni 1–1-es döntetlen után a  Wisla Kraków ellen sem tudta megszerezni a győzelmet a Videoton labdarúgócsapata, amely a spanyolországi edzőtábor második felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett a lengyel élvonal 8. helyezettjétől.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal