Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hétfő, Hauszmann-pálya:

1.forduló        
IX.5. 18:15 Reneszánsz Zrt. AC Seppelisco Vivo 5:1 
  18:57 Natus Vincere Igénytelenek 3:6 
  19:40 Rozsdás Izületek Sajtburger SV 3:4 
  20:23 inkább a meleg sör, mint a hideg üditő Szinever SE 0:5 
  21:05 FC LSL Bunker FC 6:8 
    Szabadnapos: Palota FC  
2.forduló        
IX.12. 18:15 Reneszánsz Zrt. Natus Vincere 4:5 
  18:57 Igénytelenek Sajtburger SV 6:2 
  19:40 Rozsdás Izületek Palota FC 2:1 
  20:23 Szinever SE Bunker FC 0:5 
  21:05 inkább a meleg sör, mint a hideg üditő FC LSL 6:2 
    Szabadnapos: AC Seppelisco Vivo  
3.forduló        
IX.19. 18:15 Reneszánsz Zrt. Szinever SE 6:2 
  18:57 Natus Vincere Palota FC 2:3 
  19:40 AC Seppelisco Vivo Igénytelenek 5:1 
  20:23 Sajtburger SV FC LSL 4:4 
  21:05 Rozsdás Izületek Bunker FC 2:1 
    Szabadnapos: inkább a meleg sör, mint a hideg üditő  
4.forduló        
IX.26. 18:15 Reneszánsz Zrt. Igénytelenek 11:4 
  18:57 Natus Vincere Bunker FC 4:1 
  19:40 Sajtburger SV Palota FC 3:3 
  20:23 AC Seppelisco Vivo inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 4:3 
  21:05 Rozsdás Izületek FC LSL 2:4 
    Szabadnapos: Szinever SE  
5.forduló        
X.3. 18:15 Reneszánsz Zrt. Palota FC 6:2 
  18:57 Sajtburger SV Szinever SE 8:1 
  19:40 Rozsdás Izületek inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 1:1 
  20:23 Igénytelenek FC LSL 2:6 
  21:05 AC Seppelisco Vivo Bunker FC 4:9 
    Szabadnapos: Natus Vincere  
6.forduló        
X.10. 18:15 Reneszánsz Zrt. FC LSL 1:3 
  18:57 Natus Vincere inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 9:3 
  19:40 Igénytelenek Palota FC 6:4 
  20:23 AC Seppelisco Vivo Szinever SE 1:10 
  21:05 Sajtburger SV Bunker FC 5:1 
    Szabadnapos: Rozsdás Izületek  
7.forduló        
X.17. 18:15 Reneszánsz Zrt. inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 5:0 
  18:57 Natus Vincere Sajtburger SV 7:6 
  19:40 AC Seppelisco Vivo Palota FC 1:2 
  20:23 Rozsdás Izületek Szinever SE 2:4 
  21:05 Igénytelenek Bunker FC 0:5 
    Szabadnapos: FC LSL  
8.forduló        
X.24. 18:15 Reneszánsz Zrt. Sajtburger SV 3:5 
  18:57 Natus Vincere Rozsdás Izületek 1:3 
  19:40 Szinever SE Palota FC 2:0 
  20:23 Igénytelenek inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 5:0 
  21:05 AC Seppelisco Vivo FC LSL 3:4 
    Szabadnapos: Bunker FC  
9.forduló        
XI.7. 18:15 Reneszánsz Zrt. Bunker FC 3:7 
  18:57 Natus Vincere FC LSL 5:4 
  19:40 Igénytelenek Szinever SE 4:4 
  20:23 AC Seppelisco Vivo Rozsdás Izületek 0:7
  21:05 inkább a meleg sör, mint a hideg üditő Palota FC 5:0 
    Szabadnapos: Sajtburger SV  
10.forduló        
XI.14. 18:15 AC Seppelisco Vivo Natus Vincere 2:8 
  18:57 Sajtburger SV inkább a meleg sör, mint a hideg üditő 5:2 
  19:40 Igénytelenek Rozsdás Izületek 1:7 
  20:23 Szinever SE FC LSL 2:3 
  21:05 Bunker FC Palota FC 5:2 
    Szabadnapos: Reneszánsz Zrt.  
11.forduló        
XI.21. 18:15 Reneszánsz Zrt. Rozsdás Izületek 4:0 
  18:57 Natus Vincere Szinever SE 7:3 
  19:40 AC Seppelisco Vivo Sajtburger SV 0:5 
  20:23 FC LSL Palota FC 11:5 
  21:05 inkább a meleg sör, mint a hideg üditő Bunker FC 1:2 
    Szabadnapos: Igénytelenek  

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal