Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Kedd, Siketek-pálya

Lebonyolítás: alapszakasz (9 mérkőzés) + rájátszás (2 mérkőzés). Rájátszás:1-3., 4-6.,7-9. helyezettek között. A 10. helyezett 2 mérkőzést játszik a C/1.Liga 10. helyezettjével, az egyiket hétfőn, a másikat kedden.

Rájátszás:a csapatok az egymás elleni eredményeket viszik tovább! A 3., 6., 9., helyezett csapatok egy napon játszák le mindkét meccsüket! A második meccsüket az 1., 4., 7., helyezettek ellen játszák!

1.forduló        
III.17. 18:45 AC Villám UP KLÁN 3:10 
  19:30 Egyetértés DSK FC Löncs 6:3 
  20:15 TNJ N.A.F.C 1:4 
  21:00 1 FC SKORPIÓ Bangladesi Tapírok 14:4 
  21:45 BDSRSTNT AC Villám - Geobusz.hu 4:3
2.forduló        
III.24. 18:45 AC Villám UP Bangladesi Tapírok 6:5 
  19:30 TNJ BDSRSTNT 0:2 
  20:15 Egyetértés DSK N.A.F.C 4:13 
  21:00 KLÁN 1 FC SKORPIÓ 1:4 
  21:45 FC Löncs AC Villám - Geobusz.hu 6:7 
3.forduló        
III.31. 18:45 AC Villám UP Egyetértés DSK 5:8 
  19:30 1 FC SKORPIÓ BDSRSTNT 2:1 
  20:15 TNJ KLÁN 2:9 
  21:00 FC Löncs N.A.F.C 2:5 
  21:45 Bangladesi Tapírok AC Villám - Geobusz.hu 7:2 
4.forduló        
IV.7. 18:45 AC Villám UP 1 FC SKORPIÓ 0:5 
  19:30 Egyetértés DSK TNJ 6:1 
  20:15 FC Löncs BDSRSTNT 2:1 
  21:00 KLÁN AC Villám - Geobusz.hu 4:3 
  21:45 N.A.F.C Bangladesi Tapírok 9:2 
5.forduló        
IV.14. 18:45 AC Villám UP TNJ 3:5 
  19:30 Egyetértés DSK BDSRSTNT 1:1 
  20:15 KLÁN N.A.F.C 5:4 
  21:00 FC Löncs Bangladesi Tapírok 0:5 
  21:45 1 FC SKORPIÓ AC Villám - Geobusz.hu 9:2 
6.forduló        
IV.21. 18:45 AC Villám UP BDSRSTNT 2:9 
  19:30 Egyetértés DSK 1 FC SKORPIÓ 0:5 
  20:15 TNJ Bangladesi Tapírok 2:3 
  21:00 KLÁN FC Löncs 5:6 
  21:45 N.A.F.C AC Villám - Geobusz.hu 4:3 
7.forduló        
IV.28. 18:45 AC Villám UP FC Löncs 3:7 
  19:30 TNJ 1 FC SKORPIÓ 3:6 
  20:15 N.A.F.C BDSRSTNT 5:0 
  21:00 Egyetértés DSK AC Villám - Geobusz.hu 2:9 
  21:45 KLÁN Bangladesi Tapírok 7:5 
8.forduló        
V.5. 18:45 AC Villám UP N.A.F.C 2:13 
  19:30 KLÁN BDSRSTNT 1:2 
  20:15 Egyetértés DSK Bangladesi Tapírok 10:6 
  21:00 TNJ AC Villám - Geobusz.hu 9:3 
  21:45 FC Löncs 1 FC SKORPIÓ 4:4 
9.forduló        
V.12. 18:45 AC Villám - Geobusz.hu AC Villám UP 9:5 
  19:30 FC Löncs TNJ 10:3 
  20:15 Bangladesi Tapírok BDSRSTNT 0:5 
  21:00 KLÁN Egyetértés DSK 7:7 
  21:45 N.A.F.C 1 FC SKORPIÓ 2:5 
Rájátszás 1.forduló      
V.19. 18:45 Egyetértés DSK  FC Löncs  3:5 
  19:30 N.A.F.C.  BDSRSTNT  3:2 
  20:15 TNJ  AC Villám - Geobusz.hu  2:4 
  21:00 1 FC SKORPIÓ  BDSRSTNT   3:2 
  21:45 Bangladesi Tapírok  AC Villám - Geobusz.hu  4:4 
Rájátszás 2.forduló      
V.26. 18:45 AC Villám UP  A szürke 5+1 árnyalata (C/1. 10.) 9:4 
  19:30 FC Löncs  KLÁN  6:5 
  20:15 Bangladesi Tapírok  TNJ  5:2 
  21:00 Egyetértés DSK  KLÁN  3:2 
  21:45 1 FC SKORPIÓ  N.A.F.C.  7:6 

Nemzeti Sport Online

  • A makaói WTCC versenyhétvége második, fő futamán – a számára balul sikerült első versenyt követően – Michelisz Norbert (Honda) a 2. helyről indulva a 2. helyen is zárt, a brit Robert Huff (Citroën) mögött, a vb-pontversenyben pedig 6.5 pontra közelítette meg az éllovas svéd Thed Björköt az utolsó, katari versenyhétvége előtt.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal