Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Csütörtök, Siketek-pálya

1.forduló        
III.19. 18:30 Esély DSE NEFC 4:3 
  19:15 Kis B.R.S.C. What'SAP 1:3 
  20:00 Funf4n BK Bethesda 0:4 
  20:45 Semmi Esélye SE Trógerz-Csepel 9:2 
  21:30 Beugró FC BFC 5:0 
  22:15 Veszélyesek FC Bosnyák FC 8:5 
2.forduló        
III.26. 18:30 Bosnyák FC Esély DSE 9:2 
  19:15 What'SAP Veszélyesek FC 1:5 
  20:00 Beugró FC Trógerz-Csepel 5:5 
  20:45 BFC Kis B.R.S.C. 3:0
  21:30 NEFC Funf4n BK 5:2 
  22:15 Bethesda Semmi Esélye SE 3:2 
3.forduló        
IV.2. 18:30 What'SAP Bosnyák FC 1:7 
  19:15 Esély DSE Funf4n BK 3:2 
  20:00 NEFC Bethesda 3:2
  20:45 Veszélyesek FC Semmi Esélye SE 4:0 
  21:30 BFC Trógerz-Csepel 3:2 
  22:15 Beugró FC Kis B.R.S.C. 4:1 
4.forduló        
IV.9. 18:30 Veszélyesek FC Esély DSE 1:3 
  19:15 What'SAP Funf4n BK 4:2 
  20:00 Kis B.R.S.C. Trógerz-Csepel 5:4 
  20:45 BFC Bethesda 3:3 
  21:30 Beugró FC Semmi Esélye SE 3:2 
  22:15 Bosnyák FC NEFC 6:3 
5.forduló        
IV.16. 18:30 Esély DSE Bethesda 5:3 
  19:15 What'SAP Trógerz-Csepel 2:3 
  20:00 Kis B.R.S.C. NEFC 3:7 
  20:45 Beugró FC Veszélyesek FC 6:3 
  21:30 BFC Bosnyák FC 3:7 
  22:15 Funf4n BK Semmi Esélye SE 1:5 
6.forduló        
IV.23. 18:30 Kis B.R.S.C. Esély DSE 2:5 
  19:15 Bosnyák FC Bethesda 4:1 
  20:00 What'SAP Semmi Esélye SE 1:4 
  20:45 Veszélyesek FC Trógerz-Csepel 4:3 
  21:30 Beugró FC Funf4n BK 5:1 
  22:15 BFC NEFC 3:2 
7.forduló        
IV.30. 18:30 What'SAP NEFC 2:4 
  19:15 Esély DSE Semmi Esélye SE 5:2 
  20:00 BFC Veszélyesek FC 5:2 
  20:45 Kis B.R.S.C. Funf4n BK 4:1 
  21:30 Bosnyák FC Trógerz-Csepel 12:4
  22:15 Beugró FC Bethesda 2:2 
8.forduló        
V.7. 18:30 Esély DSE Trógerz-Csepel 7:2 
  19:15 BFC What'SAP 8:3 
  20:00 Bosnyák FC Funf4n BK 10:3 
  20:45 Veszélyesek FC Bethesda 4:1 
  21:30 Kis B.R.S.C. Semmi Esélye SE 2:3 
  22:15 Beugró FC NEFC 1:3 
9.forduló        
V.14. 18:30 What'SAP Esély DSE 3:6
  19:15 Bethesda Trógerz-Csepel 6:2 
  20:00 Beugró FC Bosnyák FC 6:3 
  20:45 Kis B.R.S.C. Veszélyesek FC 4:5 
  21:30 NEFC Semmi Esélye SE 1:2 
  22:15 BFC Funf4n BK 2:2 
10.forduló        
V.21. 18:30 BFC Esély DSE 1:6 
  19:15 Beugró FC What'SAP 8:1 
  20:00 Kis B.R.S.C. Bethesda 1:2 
  20:45 NEFC Trógerz-Csepel 6:5 
  21:30 Bosnyák FC Semmi Esélye SE 5:10 
  22:15 Veszélyesek FC Funf4n BK 2:1 
11.forduló        
V.28. 18:30 What'SAP Bethesda 3:5 
  19:15 Beugró FC Esély DSE 3:2 
  20:00 Veszélyesek FC NEFC 2:2 
  20:45 BFC Semmi Esélye SE 5:2 
  21:30 Funf4n BK Trógerz-Csepel 4:7 
  22:15 Kis B.R.S.C. Bosnyák FC 6:9 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal