Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hétfő, Hauszmann-pálya

1.forduló        
III.16. 17:35 FC Fabuloso Kiábrándítók 3:3 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Igénytelenek 3:1 
  19:00 Rozsdás Izületek Dagadt Ribancok 4:1 
  19:45 AC Seppelisco Vivo Pussycat Boyz 0:1 
  20:30 Haj-csatok Kevert Pálesz 0:2 
  21:15 Retek FC Májmedence FC 5:4 
2.forduló        
III.23. 17:35 Dagadt Ribancok AC Seppelisco Vivo 5:1
  18:15 Kiábrándítók Reneszánsz Zrt. 2:4 
  19:00 Igénytelenek Rozsdás Izületek 2:3 
  19:45 FC Fabuloso Májmedence FC 1:3 
  20:30 Kevert Pálesz Retek FC 4:6 
  21:15 Pussycat Boyz Haj-csatok 3:1 
3.forduló        
III.30. 17:35 Rozsdás Izületek Májmedence FC 3:3 
  18:15 Reneszánsz Zrt. AC Seppelisco Vivo 10:1 
  19:00 Igénytelenek Retek FC 4:4 
  19:45 Kiábrándítók Pussycat Boyz 0:2 
  20:30 Dagadt Ribancok Kevert Pálesz 3:3 
  21:15 FC Fabuloso Haj-csatok 5:0 
4.forduló        
IV.13. 17:35 Kiábrándítók Kevert Pálesz 7:2 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Májmedence FC 1:2 
  19:00 Igénytelenek Haj-csatok 11:3 
  19:45 FC Fabuloso Retek FC 3:4 
  20:30 Rozsdás Izületek AC Seppelisco Vivo 2:2 
  21:15 Dagadt Ribancok Pussycat Boyz 2:4 
5.forduló        
IV.20. 17:35 FC Fabuloso Rozsdás Izületek 6:2
  18:15 Reneszánsz Zrt. Pussycat Boyz 5:0 
  19:00 Igénytelenek Májmedence FC 5:5 
  19:45 Kiábrándítók Dagadt Ribancok 2:4 
  20:30 AC Seppelisco Vivo Kevert Pálesz 1:4 
  21:15 Haj-csatok Retek FC 3:7 
6.forduló        
IV.27. 17:35 AC Seppelisco Vivo Haj-csatok 4:2 
  18:15 FC Fabuloso Reneszánsz Zrt. 2:2 
  19:00 Igénytelenek Dagadt Ribancok 5:3 
  19:45 Kiábrándítók Májmedence FC 4:4 
  20:30 Pussycat Boyz Kevert Pálesz 1:4 
  21:15 Rozsdás Izületek Retek FC 4:7 
7.forduló        
V.4. 17:35 Igénytelenek Pussycat Boyz 4:1 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Haj-csatok 3:1 
  19:00 Kiábrándítók Rozsdás Izületek 6:7 
  19:45 FC Fabuloso Kevert Pálesz 6:1 
  20:30 AC Seppelisco Vivo Retek FC 1:2 
  21:15 Dagadt Ribancok Májmedence FC 3:1 
8.forduló        
V.11. 17:35 Reneszánsz Zrt. Retek FC 1:2
  18:15 Kiábrándítók Igénytelenek 6:5 
  19:00 Rozsdás Izületek Kevert Pálesz 2:3 
  19:45 Dagadt Ribancok Haj-csatok 9:0 
  20:30 AC Seppelisco Vivo Májmedence FC 2:3 
  21:15 FC Fabuloso Pussycat Boyz 2:2 
9.forduló        
V.18. 17:35 Kiábrándítók Haj-csatok 9:1 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Rozsdás Izületek 8:1 
  19:00 Igénytelenek AC Seppelisco Vivo 7:3 
  19:45 FC Fabuloso Dagadt Ribancok 4:6 
  20:30 Kevert Pálesz Májmedence FC 5:1 
  21:15 Pussycat Boyz Retek FC 2:4 
10.forduló        
VI.1. 17:35 Pussycat Boyz Májmedence FC 4:2 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Kevert Pálesz 0:1 
  19:00 FC Fabuloso Igénytelenek 4:6 
  19:45 Kiábrándítók AC Seppelisco Vivo 5:5 
  20:30 Rozsdás Izületek Haj-csatok 8:2 
  21:15 Dagadt Ribancok Retek FC 2:7 
11.forduló        
VI.8. 17:35 Igénytelenek Kevert Pálesz 2:3 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Dagadt Ribancok 1:2 
  19:00 Kiábrándítók Retek FC 4:8 
  19:45 Haj-csatok Májmedence FC 2:12 
  20:30 FC Fabuloso AC Seppelisco Vivo 10:2 
  21:15 Rozsdás Izületek Pussycat Boyz 2:2 

Nemzeti Sport Online

  • A makaói WTCC versenyhétvége második, fő futamán – a számára balul sikerült első versenyt követően – Michelisz Norbert (Honda) a 2. helyről indulva a 2. helyen is zárt, a brit Robert Huff (Citroën) mögött, a vb-pontversenyben pedig 6.5 pontra közelítette meg az éllovas svéd Thed Björköt az utolsó, katari versenyhétvége előtt.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal