Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Kedd/Szerda - Hauszmann-pálya

FIGYELEM! A SZOCSKÁK kizárása miatt, módosult pár mérkőzés időpontja! (03.30.) A SZOCSKÁK elleni mérkőzés időpontjában az aktuális ellenfél szabadon használhatja a pályát!

1.forduló        
III.17. 21:15 FC LSL SZOCSKÁK 5:0* 
III.18. 18:15 FC Borvidék FHB 1:2 
  19:00 Armada Talpas Sir 9:1 
  19:45 BME Villanyfényes Bénakacsák „33” FC 4:9 
  20:30 Cargostar-Azzurrik Erzsi Team 5:2 
  21:15 Sitting Bull QPAC 3:3 
2.forduló        
III.24. 21:15 FC LSL Armada 2:9 
III.25. 18:15 FC Borvidék „33” FC 2:3 
  19:00 BME Villanyfényes Bénakacsák Erzsi Team 4:2 
  19:45 FHB QPAC 6:5 
  20:30 SZOCSKÁK Talpas Sir 0:5* 
  21:15 Cargostar-Azzurrik Sitting Bull 5:5 
3.forduló        
III.31. 21:15 FC LSL „33” FC 1:3 
IV.1 18:15 SZOCSKÁK FHB 0:5* 
  19:00 Armada Erzsi Team 3:0 
  19:45 FC Borvidék Sitting Bull 4:8 
  20:30 BME Villanyfényes Bénakacsák QPAC 9:4 
  21:15 Talpas Sir Cargostar-Azzurrik 2:6 
4.forduló        
IV.7. 21:15 FC LSL BME Villanyfényes Bénakacsák 0:7 
IV.8 18:15 SZOCSKÁK Sitting Bull 0:5* 
  19:00 Armada „33” FC 4:0 
  19:45 FC Borvidék Talpas Sir 4:3 
  20:30 FHB Erzsi Team 1:5 
  21:15 Cargostar-Azzurrik QPAC 8:3 
5.forduló        
IV.14. 21:15 FC LSL Cargostar-Azzurrik 2:1 
IV.15. 18:15 SZOCSKÁK „33” FC 0:5* 
  19:00 FHB Sitting Bull 0:1 
  19:45 Talpas Sir Erzsi Team 2:4 
  20:30 FC Borvidék BME Villanyfényes Bénakacsák 5:2 
  21:15 Armada QPAC 5:0 
6.forduló        
IV.21. 21:15 FC LSL Sitting Bull 2:4 
IV.22. 18:15 SZOCSKÁK Erzsi Team 0:5* 
  19:00 Armada BME Villanyfényes Bénakacsák 8:3 
  19:45 FC Borvidék QPAC 6:5 
  20:30 FHB Cargostar-Azzurrik 1:1 
  21:15 Talpas Sir „33” FC 3:5 
7.forduló        
IV.28. 21:15 FC LSL QPAC 1:3 
IV.29. 18:15 SZOCSKÁK FC Borvidék 0:5* 
  19:00 FHB Armada 1:2 
  19:45 Talpas Sir BME Villanyfényes Bénakacsák 1:2 
  20:30 Erzsi Team Sitting Bull 1:4 
  21:15 „33” FC Cargostar-Azzurrik 2:2 
8.forduló        
V.5. 21:15 FC LSL Talpas Sir 7:2 
V.6. 18:15 SZOCSKÁK Cargostar-Azzurik 0:5* 
  19:00 FC Borvidék Armada 0:4 
  19:45 FHB BME Villanyfényes Bénakacsák 6:3 
  20:30 „33” FC Sitting Bull 2:2 
  21:15 Erzsi Team QPAC 5:2 
9.forduló        
V.12. 21:15 FC LSL Erzsi Team 5:2 
V.13. 18:15 SZOCSKÁK Armada 0:5* 
  19:00 Talpas Sir QPAC 4:10 
  19:45 FHB „33” FC 8:7 
  20:30 FC Borvidék Cargostar-Azzurrik 4:2 
  21:15 BME Villanyfényes Bénakacsák Sitting Bull 4:2 
10.forduló        
V.19. 21:15 FC LSL FHB 7:4 
V.20. 18:15 SZOCSKÁK BME Villanyfényes Bénakacsák 0:5* 
  19:00 „33” FC QPAC 5:0 
  19:45 Talpas Sir Sitting Bull 4:2 
  20:30 FC Borvidék Erzsi Team 6:6 
  21:15 Armada Cargostar-Azzurrik 4:4 
11.forduló        
V.26. 21:15 FC LSL FC Borvidék 8:7 
V.27. 18:15 SZOCSKÁK QPAC 0:5* 
  19:00 FHB Talpas Sir 3:4 
  19:45 „33” FC Erzsi Team 4:2 
  20:30 BME Villanyfényes Bénakacsák Cargostar-Azzurrik 6:4 
  21:15 Armada Sitting Bull 1:4 

Nemzeti Sport Online

  • A makaói WTCC versenyhétvége második, fő futamán – a számára balul sikerült első versenyt követően – Michelisz Norbert (Honda) a 2. helyről indulva a 2. helyen is zárt, a brit Robert Huff (Citroën) mögött, a vb-pontversenyben pedig 6.5 pontra közelítette meg az éllovas svéd Thed Björköt az utolsó, katari versenyhétvége előtt.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal