Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Kedd,Szerda - Hauszmann-pálya!

 

FIGYELEM! A 8. fordulótól kezdve 10 perccel korábbra kerültek a kezdési időpontok!

 

1.forduló        
IX.8. 18:30 Fanatinaikhos Forza Bázzz 0:5 
  19:12 Statikus Gumirugók Tabán FC 2:5 
  19:54 FCFC Futból Grundial 2:2 
  20:36 Iron FC Fekete Sereg 6:4 
IX.9. 18:30 Vastüdő Eyjafjallajökull 5:0 
    Szabadnapos: Mechanical United  
2.forduló        
IX.15. 18:25 Futból Grundial Forza Bázzz 4:5 
  19:07 Statikus Gumirugók FCFC 1:1
  19:50 Iron FC Vastüdő 2:2 
  20:33 Fanatinaikhos Mechanical United 3:2 
IX.16. 18:25 Fekete Sereg Eyjafjallajökull 5:3 
    Szabadnapos: Tabán FC  
3.forduló        
IX.22. 18:25 Forza Bázzz Vastüdő 1:0 
  19:07 Tabán FC Futból Grundial 5:3 
  19:50 Statikus Gumirugók Fekete Sereg 1:3 
  20:33 FCFC Mechanical United 3:3 
IX.23. 18:25 Fanatinaikhos Eyjafjallajökull 5:1 
    Szabadnapos: Iron FC  
4.forduló        
IX.29. 18:25 Fanatinaikhos Fekete Sereg 2:6 
  19:07 Statikus Gumirugók Iron FC 1:4 
  19:50 Tabán FC Mechanical United 6:2 
  20:33 FCFC Forza Bázzz 2:2 
IX.30. 18:25 Futból Grundial Eyjafjallajökull 6:2 
    Szabadnapos: Vastüdő  
5.forduló        
X.6. 18:25 Futból Grundial Mechanical United 2:3 
  19:07 Statikus Gumirugók Vastüdő 5:2 
  19:50 Tabán FC Fekete Sereg 2:3 
  20:33 FCFC Iron FC 0:7 
X.7. 18:25 Forza Bázzz Eyjafjallajökull 4:2 
    Szabadnapos: Fanatinaikhos  
6.forduló        
X.13. 18:25 Fanatinaikhos Iron FC 3:5 
  19:07 Futból Grundial Vastüdő 3:1 
  19:50 Statikus Gumirugók Mechanical United 2:1 
  20:33 Forza Bázzz Fekete Sereg 5:3 
X.14. 18:25 Tabán FC Eyjafjallajökull 7:1 
    Szabadnapos: FCFC  
7.forduló        
X.20. 18:25 Futból Grundial Fanatinaikhos 1:1 
  19:07 Fekete Sereg Vastüdő 2:0 
  19:50 Forza Bázzz Iron FC 2:6 
  20:33 Tabán FC FCFC 0:1 
X.21. 18:25 Eyjafjallajökull Mechanical United 2:6 
    Szabadnapos: Statikus Gumirugók  
8.forduló        
X.27. 18:15 FCFC Fanatinaikhos 0:2
  18:57 Statikus Gumirugók Forza Bázzz 0:4 
  19:40 Fekete Sereg Mechanical United 7:1 
  20:23 Tabán FC Vastüdő 3:4 
X.28. 18:15 Futból Grundial Iron FC 1:5 
    Szabadnapos: Eyjafjallajökull  
9.forduló        
XI.3. 18:15 FCFC Vastüdő 2:3 
  18:57 Futból Grundial Fekete Sereg 2:3 
  19:40 Iron FC Mechanical United 4:1 
  20:23 Tabán FC Fanatinaikhos 3:3 
XI.4. 18:15 Statikus Gumirugók Eyjafjallajökull 3:3 
    Szabadnapos: Forza Bázzz  
10.forduló        
XI.10. 18:15 Statikus Gumirugók Futból Grundial 1:2 
  18:57 Fanatinaikhos Vastüdő 2:4 
  19:40 Tabán FC Iron FC 3:6 
  20:23 Forza Bázzz Mechanical United 5:4 
XI.11. 18:15 FCFC Eyjafjallajökull 1:6 
    Szabadnapos: Fekete Sereg  
11.forduló        
XI.17. 18:15 Tabán FC Forza Bázzz 3:5 
  18:57 Statikus Gumirugók Fanatinaikhos 2:2 
  19:40 FCFC Fekete Sereg 1:0 
  20:23 Vastüdő Mechanical United 1:3 
XI.18. 18:15 Iron FC Eyjafjallajökull 0:1 
    Szabadnapos: Futból Grundial  

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal