Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Hétfő - Hauszmann-pálya!

 

FIGYELEM! A 8. fordulótól kedzve 10 perccel korábbra kerültek a kezdési időpontok! 

 

1.forduló        
IX.7. 18:30 Palota FC Reneszánsz Zrt. 1:5 
  19:12 Igénytelenek Májmedence FC 3:3 
  19:54 Natus Vincere Rozsdás Izületek 4:2 
  20:36 AC Seppelisco Vivo Kiábrándítók 5:0 
  21:18 FC Fabuloso Pussycat Boyz 2:6 
    Szabadnapos: N.A.F.C.  
2.forduló        
IX.14. 18:25 Kiábrándítók Reneszánsz Zrt. 2:4 
  19:07 Rozsdás Izületek Májmedence FC 6:4 
  19:50 AC Seppelisco Vivo Palota FC 1:2 
  20:33 Igénytelenek N.A.F.C. 4:3
  21:15 FC Fabuloso Natus Vincere 3:4 
    Szabadnapos: Pussycat Boyz  
3.forduló        
IX.21. 18:25 Igénytelenek Reneszánsz Zrt. 6:4 
  19:07 Natus Vincere N.A.F.C. 5:2 
  19:50 Májmedence FC Palota FC 0:3 
  20:33 Pussycat Boyz Rozsdás Izületek 3:4 
  21:15 FC Fabuloso Kiábrándítók 3:1 
    Szabadnapos: AC Seppelisco Vivo  
4.forduló        
XI.28. 18:25 Rozsdás Izületek Reneszánsz Zrt. 1:5 
  19:07 Igénytelenek Kiábrándítók 4:3 
  19:50 Natus Vincere Májmedence FC 5:2 
  20:33 Pussycat Boyz N.A.F.C. 3:2 
  21:15 FC Fabuloso AC Seppelisco Vivo 3:2 
    Szabadnapos: Palota FC  
5.forduló        
X.5. 18:25 Májmedence FC Reneszánsz Zrt. 0:5 
  19:07 Natus Vincere AC Seppelisco Vivo 3:4 
  19:50 Pussycat Boyz Kiábrándítók 3:5 
  20:33 Rozsdás Izületek N.A.F.C. 8:2 
  21:15 FC Fabuloso Palota FC 4:3 
    Szabadnapos: Igénytelenek  
6.forduló        
X.12. 18:25 Pussycat Boyz Reneszánsz Zrt. 1:8 
  19:07 Rozsdás Izületek Palota FC 2:3 
  19:50 Igénytelenek AC Seppelisco Vivo 8:5 
  20:33 Májmedence FC Kiábrándítók 2:6 
  21:15 FC Fabuloso N.A.F.C. 4:3 
    Szabadnapos: Natus Vincere  
7.forduló        
X.19. 18:25 Natus Vincere Reneszánsz Zrt. 4:3 
  19:07 Igénytelenek Palota FC 5:6 
  19:50 Pussycat Boyz AC Seppelisco Vivo 5:0 
  20:33 Májmedence FC N.A.F.C. 2:2 
  21:15 FC Fabuloso Rozsdás Izületek 2:4 
    Szabadnapos: Kiábrándítók  
8.forduló        
X.26. 18:15 Kiábrándítók N.A.F.C. 8:1 
  18:57 Natus Vincere Igénytelenek 5:4 
  19:40 Pussycat Boyz Palota FC 3:2 
  20:23 Rozsdás Izületek AC Seppelisco Vivo 1:7 
  21:05 FC Fabuloso Májmedence FC 6:3 
    Szabadnapos: Reneszánsz Zrt.  
9.forduló        
XI.2. 18:15 FC Fabuloso Reneszánsz Zrt. 2:5 
  18:57 AC Seppelisco Vivo N.A.F.C. 6:2 
  19:40 Pussycat Boyz Igénytelenek 2:3 
  20:23 Natus Vincere Palota FC 2:1 
  21:05 Rozsdás Izületek Kiábrándítók 3:2 
    Szabadnapos: Májmedence FC  
10.forduló        
XI.9. 18:15 Reneszánsz Zrt. N.A.F.C. 13:1 
  18:57 Kiábrándítók Palota FC 5:5 
  19:40 Májmedence FC AC Seppelisco Vivo 2:3 
  20:23 Rozsdás Izületek Igénytelenek 7:1 
  21:05 Pussycat Boyz Natus Vincere 2:7 
    Szabadnapos: FC Fabuloso  
11.forduló        
XI.16. 18:15 AC Seppelisco Vivo Reneszánsz Zrt. 2:12 
  18:57 FC Fabuloso Igénytelenek 5:3 
  19:40 Natus Vincere Kiábrándítók 2:4 
  20:23 Palota FC N.A.F.C. 8:2 
  21:05 Pussycat Boyz Májmedence FC 4:8 
    Szabadnapos: Rozsdás Izületek  

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal