Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Kedd, Szerda - Hauszmann-pálya

 

FIGYELEM! A 8. fordulótól kezdve 10 perccel korábbra kerültek a kezdési időpontok!

 

1.forduló        
IX.8. 21:18 FC LSL Retek FC 2:4 
IX.9. 19:12 Armada Component-Erzsi 3:4 
  19:54 „33” FC Sitting Bull 6:3 
  20:36 Cargostar-Azzurrik Kevert Pálesz 5:2 
  21:18 QPAC Talpas Sir 3:4 
    Szabadnapos: FHB  
2.forduló        
IX.15. 21:15 FC LSL „33” FC 4:8 
IX.16. 19:07 Kevert Pálesz FHB 3:7 
  19:50 Talpas Sir Sitting Bull 1:6 
  20:33 Retek FC Component-Erzsi 7:3 
  21:15 Cargostar-Azzurrik Armada 3:3 
    Szabadnapos: QPAC  
3.forduló        
IX.22. 21:15 FC LSL Component-Erzsi 2:1 
IX.23. 19:07 Talpas Sir „33” FC 6:3 
  19:50 Retek FC Kevert Pálesz 5:2 
  20:33 Cargostar-Azzurrik FHB 8:3 
  21:15 QPAC Sitting Bull 3:1 
    Szabadnapos: Armada  
4.forduló        
IX.29. 21:15 FC LSL Armada 2:3 
IX.30. 19:07 QPAC Component-Erzsi 6:3 
  19:50 Kevert Pálesz Sitting Bull 4:7 
  20:33 Retek FC FHB 1:4 
  21:15 Cargostar-Azzurrik Talpas Sir 6:4 
    Szabadnapos: „33” FC  
5.forduló        
X.6. 21:15 FC LSL QPAC 2:1 
X.7. 19:07 „33” FC FHB 3:6 
  19:50 Armada Sitting Bull 2:5 
  20:33 Cargostar-Azzurrik Component-Erzsi 5:2 
  21:15 Retek FC Talpas Sir 3:3 
    Szabadnapos: Kevert Pálesz  
6.forduló        
X.13. 21:15 FC LSL FHB 2:4 
X.14. 19:07 Kevert Pálesz „33” FC 2:7 
  19:50 QPAC Armada 3:2 
  20:33 Retek FC Sitting Bull 2:5 
  21:15 Talpas Sir Component-Erzsi 2:4 
    Szabadnapos: Cargostar-Azzurrik  
7.forduló        
X.20. 21:15 Talpas Sir Armada 0:3 
X.21. 19:07 Kevert Pálesz QPAC 0:5 
  19:50 Component-Erzsi „33” FC 6:4 
  20:33 Sitting Bull FHB 1:1 
  21:15 Retek FC Cargostar-Azzurrik 1:3 
    Szabadnapos: FC LSL  
8.forduló        
X.27. 21:05 FC LSL Talpas Sir 4:4 
X.28. 18:57 Kevert Pálesz Armada 2:5 
  19:40 Cargostar-Azzurrik QPAC 1:2 
  20:23 Retek FC „33” FC 7:3 
  21:05 Component-Erzsi FHB 5:4 
    Szabadnapos: Sitting Bull  
9.forduló        
XI.3. 21:05 FC LSL Sitting Bull 0:5 
XI.4. 18:57 Armada FHB 4:2 
  19:40 Kevert Pálesz Component-Erzsi 1:5 
  20:23 Retek FC QPAC 2:5 
  21:05 Cargostar-Azzurrik „33” FC 4:4 
    Szabadnapos: Talpas Sir  
10.forduló        
XI.10. 21:05 FC LSL Kevert Pálesz 4:4 
XI.11. 18:57 Talpas Sir FHB 1:8 
  19:40 Retek FC Armada 1:5 
  20:23 QPAC „33” FC 4:2 
  21:05 Cargostar-Azzurrik Sitting Bull 4:6 
    Szabadnapos: Component-Erzsi  
11.forduló        
XI.17. 21:05 FC LSL Cargostar-Azzurrik 2:4 
XI.18. 18:57 Armada „33” FC 3:7 
  19:40 QPAC FHB 4:4 
  20:23 Component-Erzsi Sitting Bull 2:8 
  21:05 Kevert Pálesz Talpas Sir 1:8 
    Szabadnapos: Retek FC  

Nemzeti Sport Online

  • Jégkorong: egygólos vereség az elit-vb-szereplő norvégoktól
    A magyar jégkorong-válogatott időkérésbe kergette a világranglista-9. ellenfelét a Lörenskogban zajló EIHC-torna második napján, avagy a finisben 3–2-re felzárkóztunk Norvégia ellen, ám többre sajnos nem futotta. Ám ettől még kiválóan játszott, és abszolút helytállt nemzeti csapatunk az elit-vb-szereplő házigazda ellen!

UEFA.com - News

origo.hu - futsal