Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, szerda

1.forduló        
III.12 18:30 FC Cabonero NEFC 8:1
  19:15 Sajtburger SV Rapid Tipli 8:0 
  20:00 Bangladesi Tapírok Locomotív 3:2 
  20:45 Semmi Esélye SE ENGEDŐ 5:1 
  21:30 Feláldozhatók Hátsó Bejárat 2:4 
  22:15 Bukófrekvenciás homálytizedelők FÖMI SE 0:5
2.forduló        
III.19. 18:30 Bukófrekvenciás homálytizedelők Semmi Esélye SE 1:8 
  19:15 Bangladesi Tapírok NEFC 1:4 
  20:00 Locomotív FÖMI SE 3:4 
  20:45 FC Cabonero ENGEDŐ 8:2 
  21:30 Feláldozhatók Sajtburger SV 4:6 
  22:15 Hátsó Bejárat Rapid Tipli 1:2 
3.forduló        
III.26. 18:30 Bukófrekvenciás homálytizedelők FC Cabonero 2:8 
  19:15 Rapid Tipli FÖMI SE 3:8 
  20:00 Locomotív NEFC 3:1 
  20:45 Bangladesi Tapírok Semmi Esélye SE 2:9 
  21:30 Feláldozhatók ENGEDŐ 4:5 
  22:15 Hátsó Bejárat Sajtburger SV 2:5 
4.forduló        
IV.2. 18:30 Rapid Tipli NEFC 5:0
  19:15 Sajtburger SV FC Cabonero 4:5 
  20:00 Bangladesi Tapírok FÖMI SE 2:1 
  20:45 Locomotív Semmi Esélye SE 5:1 
  21:30 Hátsó Bejárat ENGEDŐ 3:4 
  22:15 Bukófrekvenciás homálytizedelők Feláldozhatók 2:3 
5.forduló        
IV.9. 18:30 NEFC FÖMI SE 3:11 
  19:15 Sajtburger SV Semmi Esélye SE 7:3 
  20:00 Bukófrekvenciás homálytizedelők Rapid Tipli 4:4 
  20:45 Bangladesi Tapírok ENGEDŐ 0:6 
  21:30 Hátsó Bejárat FC Cabonero 5:9 
  22:15 Feláldozhatók Locomotív 4:5 
6.forduló        
IV.16. 18:30 Sajtburger SV FÖMI SE 4:3 
  19:15 Rapid Tipli ENGEDŐ 2:5 
  20:00 Bukófrekvenciás homálytizedelők Locomotív 0:4 
  20:45 Hátsó Bejárat NEFC 7:1 
  21:30 Bangladesi Tapírok FC Cabonero 3:11 
  22:15 Feláldozhatók Semmi Esélye SE 6:3 
7.forduló        
IV.23. 18:30 NEFC Semmi Esélye SE 4:3
  19:15 Rapid Tipli FC Cabonero 2:6 
  20:00 Locomotív Sajtburger SV 2:1 
  20:45 Bukófrekvenciás homálytizedelők ENGEDŐ 0:9 
  21:30 Feláldozhatók FÖMI SE 3:5 
  22:15 Hátsó Bejárat Bangladesi Tapírok 3:3 
8.forduló        
IV.30. 18:30 FC Cabonero FÖMI SE 4:7
  19:15 Rapid Tipli Semmi Esélye SE 3:3 
  20:00 Sajtburger SV ENGEDŐ 2:5 
  20:45 Bukófrekvenciás homálytizedelők Bangladesi Tapírok 3:8 
  21:30 Feláldozhatók NEFC 7:2 
  22:15 Hátsó Bejárat Locomotív 3:4 
9.forduló        
V.7. 18:30 Bukófrekvenciás homálytizedelők NEFC 0:5 
  19:15 ENGEDŐ FÖMI SE 8:4 
  20:00 Bangladesi Tapírok Sajtburger SV 1:3 
  20:45 Locomotív FC Cabonero 2:3 
  21:30 Feláldozhatók Rapid Tipli 0:4 
  22:15 Hátsó Bejárat Semmi Esélye SE 1:5 
10.forduló        
V.14. 18:30 FC Cabonero Semmi Esélye SE 4:4 
  19:15 Bukófrekvenciás homálytizedelők Sajtburger SV 2:5 
  20:00 Locomotív Rapid Tipli 4:0 
  20:45 NEFC ENGEDŐ 6:2 
  21:30 Hátsó Bejárat FÖMI SE 3:5 
  22:15 Feláldozhatók Bangladesi Tapírok 2:1 
11.forduló        
V.21. 18:30 Semmi Esélye SE FÖMI SE 2:4 
  19:15 Sajtburger SV NEFC 1:1 
  20:00 Locomotív ENGEDŐ 1:3 
  20:45 Bangladesi Tapírok Rapid Tipli 4:2 
  21:30 Bukófrekvenciás homálytizedelők Hátsó Bejárat 5:4 
  22:15 Feláldozhatók FC Cabonero 4:9 

Nemzeti Sport Online

  • A Peking Zsenho elleni 1–1-es döntetlen után a  Wisla Kraków ellen sem tudta megszerezni a győzelmet a Videoton labdarúgócsapata, amely a spanyolországi edzőtábor második felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett a lengyel élvonal 8. helyezettjétől.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal