Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya kedd/szerda

Figyelem! A 8. fordulóban az utolsó 3 mékőzés időpontja 45perccel korábbra került! (03.28.)

1.forduló        
III.11. 17:30 Egyetértés DSK In Clever  1:3 
  18:15 Tabán FC Vastüdő  8:0 
  19:45 Dzsiájzsók Statikus Gumirugók  4:3
  20:30 Dream Team Futsal Csabai Kolbászok  10:4
  21:15 Fekete Sereg Hanyatt SL  7:0 
III.12. 17:30 KPS FCFC  1:4
2.forduló        
III.18. 17:30 Dzsiájzsók Dream Team Futsal  1:4
  18:15 Tabán FC In Clever  7:5 
  19:45 Egyetértés DSK Csabai Kolbászok  4:2 
  20:30 FCFC Hanyatt SL  5:3 
  21:15 Fekete Sereg Vastüdő  1:2 
III.19. 17:30 KPS Statikus Gumirugók  3:6
3.forduló        
III.25. 17:30 Vastüdő Hanyatt SL  6:4
  18:15 Dream Team Futsal In Clever  8:1 
  19:00 ! Tabán FC Statikus Gumirugók  3:3 
  19:45 ! Dzsiájzsók Csabai Kolbászok  3:4 
  20:30 ! Fekete Sereg FCFC  3:3 
III.26. 17:30 KPS Egyetértés DSK  4:2
4.forduló        
IV.1. 17:30 Dream Team Futsal Vastüdő  0:0
  18:15 Tabán FC Csabai Kolbászok  12:1 
  19:45 Dzsiájzsók Hanyatt SL  2:7 
  20:30 Fekete Sereg Statikus Gumirugók  2:2 
  21:15 Egyetértés DSK FCFC  2:5 
IV.2. 17:30 KPS In Clever  2:1
5.forduló        
IV.8. 17:30 Egyetértés DSK Hanyatt SL  2:8
  18:15 Tabán FC Dream Team Futsal  2:3 
  19:45 Dzsiájzsók Vastüdő  3:2 
  20:30 FCFC In Clever  4:2
  21:15 Statikus Gumirugók Csabai Kolbászok  6:2 
IV.9. 17:30 KPS Fekete Sereg  2:3
6.forduló        
IV.15. 17:30 In Clever Hanyatt SL  5:10
  18:15 Statikus Gumirugók Vastüdő  0:1
  19:45 Dzsiájzsók Egyetértés DSK  2:1 
  20:30 Fekete Sereg Dream Team Futsal  2:1 
  21:15 FCFC Csabai Kolbászok  1:0 
IV.16. 17:30 KPS Tabán FC  3:8 
7.forduló        
IV.22. 17:30 Egyetértés DSK Vastüdő  4:3
  18:15 Statikus Gumirugók In Clever  4:2
  19:00 ! Dream Team Futsal Hanyatt SL  7:1 
  19:45 ! Dzsiájzsók FCFC  3:6 
  20:30 ! Tabán FC Fekete Sereg  4:4 
IV.23. 17:30 KPS Csabai Kolbászok  5:1
8.forduló        
IV.29. 17:30 Dream Team Futsal Statikus Gumirugók  3:2
  18:15 Tabán FC Dzsiájzsók  3:0 
  19:00 ! Csabai Kolbászok In Clever  6:5 
  19:45 ! Vastüdő FCFC  2:4 
  20:30 ! Egyetértés DSK Fekete Sereg  4:8 
IV.30. 17:30 KPS Hanyatt SL  2:3
9.forduló        
V.6. 17:30 Vastüdő In Clever  5:0
  18:15 Egyetértés DSK Statikus Gumirugók  3:4 
  19:45 Dzsiájzsók Fekete Sereg  0:4 
  20:30 Csabai Kolbászok Hanyatt SL  6:6 
  21:15 Tabán FC FCFC  6:1 
V.7. 17:30 KPS Dream Team Futsal  3:11
10.forduló        
V.13. 17:30 Statikus Gumirugók Hanyatt SL  1:3 
  18:15 Tabán FC Egyetértés DSK  2:3 
  19:00 ! Dzsiájzsók In Clever  3:0 
  19:45 ! Dream Team Futsal FCFC  5:2 
  20:30 ! Fekete Sereg Csabai Kolbászok  6:0 
V.14. 17:30 KPS Vastüdő  0:2 
11.forduló        
V.20. 17:30 Egyetértés DSK Dream Team Futsal  4:7
  18:15 Tabán FC Hanyatt SL  13:5 
  19:45 Vastüdő Csabai Kolbászok  5:1
  20:30 Fekete Sereg In Clever  7:1 
  21:15 Statikus Gumirugók FCFC  3:6 
V.21. 17:30 KPS Dzsiájzsók  5:3

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal