Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, kedd

A 3. fordulótól 2*22 percesek a mérkőzések!

A 6. fordulóban a 20:30as és 22:00ás mérkőzések megcserélődtek!(03.20) 

1.forduló        
III.11. 18:45 UNICUM FC N.A.F.C. 3:3 
  19:30 Pussycat Boyz Petropavlovszk 6:1 
  20:15 FC Fabuloso JustDoIt 9:3 
  21:00 Elégtétel Huszárok Praclik 3:5 
  21:45 AC Villám-Geobusz.hu Las Méras CF. 5:6
    Szabadnapos: Májmedence B.  
2.forduló        
III.18. 18:45 FC Fabuloso UNICUM FC 3:3 
  19:30 Elégtétel Huszárok Petropavlovszk 9:1 
  20:15 Pussycat Boyz Las Méras CF. 2:4 
  21:00 JustDoIt N.A.F.C. 2:2 
  21:45 AC Villám-Geobusz.hu Májmedence B. 4:3 
    Szabadnapos: Praclik  
3.forduló        
III.25. 18:45 UNICUM FC Las Méras CF. 1:5 
  19:30 FC Fabuloso Petropavlovszk 4:7 
  20:20 Elégtétel Huszárok Májmedence B. 7:1 
  21:10 JustDoIt Praclik 3:1 
  21:55 N.A.F.C. AC Villám-Geobusz.hu 2:9 
    Szabadnapos: Pussycat Boyz  
4.forduló        
IV.1. 19:00 UNICUM FC Májmedence B. 5:8 
  19:45 FC Fabuloso Elégtétel Huszárok 0:6 
  20:30 Petropavlovszk Las Méras CF. 4:3 
  21:15 Praclik N.A.F.C. 4:2 
  22:00 Pussycat Boyz AC Villám-Geobusz.hu 3:2 
    Szabadnapos: JustDoIt  
5.forduló        
IV.8. 19:00 UNICUM FC Petropavlovszk 2:4 
  19:45 Elégtétel Huszárok N.A.F.C. 7:1 
  20:30 FC Fabuloso Pussycat Boyz 4:3 
  21:15 Praclik Las Méras CF. 2:1 
  22:00 JustDoIt Májmedence B. 5:1 
    Szabadnapos: AC Villám-Geobusz.hu  
6.forduló        
IV.15. 19:00 N.A.F.C. Las Méras CF. 3:3 
  19:45 Elégtétel Huszárok Pussycat Boyz 3:2 
  20:30 FC Fabuloso AC Villám-Geobusz.hu 2:4 
  21:15 Praclik Májmedence B. 4:6 
  22:00 JustDoIt Petropavlovszk 5:2 
    Szabadnapos: UNICUM FC  
7.forduló        
IV.22. 19:00 Elégtétel Huszárok UNICUM FC 9:3 
  19:45 Petropavlovszk Májmedence B. 2:6 
  20:30 FC Fabuloso N.A.F.C. 5:3 
  21:15 Praclik Pussycat Boyz 1:2 
  22:00 JustDoIt AC Villám-Geobusz.hu 4:1 
    Szabadnapos: Las Méras CF.  
8.forduló        
IV.29. 19:00 JustDoIt UNICUM FC 5:5
  19:45 FC Fabuloso Las Méras CF. 4:2 
  20:30 Pussycat Boyz Májmedence B. 5:2 
  21:15 Elégtétel Huszárok AC Villám-Geobusz.hu 8:2
  22:00 Praclik Petropavlovszk 2:4 
    Szabadnapos: N.A.F.C.  
9.forduló        
V.6. 19:00 UNICUM FC AC Villám-Geobusz.hu 5:2 
  19:45 Elégtétel Huszárok Las Méras CF. 3:1 
  20:30 FC Fabuloso Praclik 7:2 
  21:15 JustDoIt Pussycat Boyz 1:4 
  22:00 N.A.F.C. Májmedence B. 3:3 
    Szabadnapos: Petropavlovszk  
10.forduló        
V.13. 19:00 UNICUM FC Pussycat Boyz 3:4 
  19:45 FC Fabuloso Májmedence B. 7:1 
  20:30 N.A.F.C. Petropavlovszk 1:5 
  21:15 JustDoIt Las Méras CF. 2:2 
  22:00 Praclik AC Villám-Geobusz.hu 5:4 
    Szabadnapos: Elégtétel Huszárok  
11.forduló        
V.20. 19:00 Praclik UNICUM FC 1:4 
  19:45 Las Méras CF. Májmedence B. 5:0 
  20:30 N.A.F.C. Pussycat Boyz 1:4 
  21:15 JustDoIt Elégtétel Huszárok 3:9 
  22:00 Petropavlovszk AC Villám-Geobusz.hu 3:3 
    Szabadnapos: FC Fabuloso  

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal