Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, hétfő

Figyelem! A 2.,3.,5.,6., fordulókban 1-2 mérkőzés időpontja megváltozott(03.11)

1.forduló        
III.10. 17:30 FC Borvidék Igénytelenek 4:1
  18:15 Dagadt Ribancok Májmedence FC 7:4 
  19:00 SIFT Talpas Sir 5:5
  19:45 Atom Anti Rozsdás Izületek 1:5 
  20:30 Sitting Bull AC Seppelisco Vivo 3:0 
  21:15 Retek FC FC LSL 3:4 
2.forduló        
III.17. 17:35 SIFT Rozsdás Izületek 1:1
  18:15 Dagadt Ribancok FC Borvidék 4:5 
  19:00 Atom Anti Igénytelenek 2:3 
  19:45 Májmedence FC Sitting Bull 3:8 
  20:30 Talpas Sir FC LSL 5:0 
  21:15 Retek FC AC Seppelisco Vivo 3:1 
3.forduló        
III.24. 17:35 Májmedence FC FC Borvidék 5:8 
  18:15 Igénytelenek AC Seppelisco Vivo 3:1 
  19:00 Dagadt Ribancok Talpas Sir 3:7
  19:45 Rozsdás Izületek Sitting Bull 1:4 
  20:30 SIFT FC LSL 2:3 
  21:15 Atom Anti Retek FC 6:3 
4.forduló        
III.31. 17:35 Rozsdás Izületek Igénytelenek 4:3 
  18:15 SIFT AC Seppelisco Vivo 4:5 
  19:00 Atom Anti FC Borvidék 2:4 
  19:45 Májmedence FC FC LSL 7:2 
  20:30 Dagadt Ribancok Sitting Bull 2:5 
  21:15 Talpas Sir Retek FC 4:4 
5.forduló        
IV.7. 17:35 Dagadt Ribancok Atom Anti 7:0
  18:15 SIFT Igénytelenek 1:2 
  19:00 Májmedence FC Rozsdás Izületek 1:6 
  19:45 Talpas Sir AC Seppelisco Vivo 5:1 
  20:30 FC Borvidék FC LSL 1:3 
  21:15 Retek FC Sitting Bull 1:4 
6.forduló        
IV.14. 17:35 SIFT FC Borvidék 2:3 
  18:15 Májmedence FC Igénytelenek 2:3 
  19:00 Atom Anti AC Seppelisco Vivo 2:4 
  19:45 Talpas Sir Sitting Bull 3:3 
  20:30 Rozsdás Izületek FC LSL 3:7 
  21:15 Dagadt Ribancok Retek FC 2:7 
7.forduló        
IV.28. 17:35 Talpas Sir Igénytelenek 4:8 
  18:15 Rozsdás Izületek AC Seppelisco Vivo 7:2 
  19:00 Májmedence FC Atom Anti 5:8 
  19:45 FC Borvidék Sitting Bull 1:3 
  20:30 Dagadt Ribancok FC LSL 2:7 
  21:15 SIFT Retek FC 7:2 
8.forduló        
V.5. 17:35 Dagadt Ribancok Igénytelenek 7:0
  18:15 FC Borvidék AC Seppelisco Vivo 4:2 
  19:00 Májmedence FC Talpas Sir 1:3 
  19:45 Atom Anti FC LSL 4:7 
  20:30 SIFT Sitting Bull 5:3 
  21:15 Rozsdás Izületek Retek FC 2:2 
9.forduló        
V.12. 17:35 SIFT Atom Anti 5:4
  18:15 Igénytelenek Sitting Bull 2:2 
  19:00 Talpas Sir FC Borvidék 3:5 
  19:45 Dagadt Ribancok Rozsdás Izületek 6:2 
  20:30 FC LSL AC Seppelisco Vivo 0:3 
  21:15 Májmedence FC Retek FC 2:8 
10.forduló        
V.19. 17:35 Dagadt Ribancok AC Seppelisco Vivo 0:3 
  18:15 Rozsdás Izületek FC Borvidék 6:3 
  19:00 Májmedence FC SIFT 4:3 
  19:45 Talpas Sir Atom Anti 9:2 
  20:30 FC LSL Sitting Bull 1:3 
  21:15 Igénytelenek Retek FC 2:7 
11.forduló        
V.26. 17:35 Igénytelenek FC LSL 5:4
  18:15 Dagadt Ribancok SIFT 0:4 
  19:00 Májmedence FC AC Seppelisco Vivo 0:1 
  19:45 Talpas Sir Rozsdás Izületek 8:3 
  20:30 Atom Anti Sitting Bull 2:9 
  21:15 FC Borvidék Retek FC 3:4 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal