Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Hauszmann-pálya kedd/szerda 

Figyelem! 

*Kormányőr SE kizárva, minden csapat 5-0al kapja az ellenük lévő mérkőzést! (04.17.) 

1.forduló        
III.11. 19:00 Reneszánsz Zrt. Armada  4:4
III.12. 18:15 Erzsi Team Kormányőr SE  5:0*(3:2)
  19:00 Azzurrik 33 FC  7:2 
  19:45 FHB Kevert Pálesz  1:3 
  20:30 SZOCSKÁK QPAC  7:6
  21:15 Torpedo Vodka BME Villanyfényes Bénakacsák  5:6 
2.forduló        
III.18. 19:00 Kormányőr SE BME Villanyfényes Bénakacsák  0:5*(1:7)
III.19. 18:15 Reneszánsz Zrt. Azzurrik  2:6
  19:00 Erzsi Team Kevert Pálesz  1:5
  19:45 Armada 33 FC  3:7 
  20:30 SZOCSKÁK Torpedo Vodka  11:8 
  21:15 FHB QPAC  4:3 
3.forduló        
III.25. 21:15 ! Armada Azzurrik  1:3
III.26. 18:15 Reneszánsz Zrt. QPAC  1:4
  19:00 33 FC BME Villanyfényes Bénakacsák  5:5 
  19:45 Kormányőr SE Kevert Pálesz  0:5*(0:1) 
  20:30 FHB Torpedo Vodka  6:3 
  21:15 Erzsi Team SZOCSKÁK  4:4 
4.forduló        
IV.1. 19:00 33 FC Kevert Pálesz  3:2
IV.2. 18:15 Reneszánsz Zrt. Torpedo Vodka  0:4
  19:00 Erzsi Team BME Villanyfényes Bénakacsák  2:2 
  19:45 Armada QPAC  5:5 
  20:30 Azzurrik FHB  7:3 
  21:15 Kormányőr SE SZOCSKÁK  0:5*(2:5) 
5.forduló        
IV.8. 19:00 Armada FHB  4:4
IV.9. 18:15 Reneszánsz Zrt. Kormányőr SE  5:0*
  19:00 Kevert Pálesz BME Villanyfényes Bénakacsák  1:4 
  19:45 Erzsi Team QPAC  3:5 
  20:30 Azzurrik SZOCSKÁK  7:8 
  21:15 33 FC Torpedo Vodka  7:5
6.forduló        
IV.15. 19:00 Erzsi Team FHB  2:8
IV.16. 18:15 Reneszánsz Zrt. SZOCSKÁK  3:1
  19:00 33 FC QPAC  1:8 
  19:45 Armada Kevert Pálesz  4:3 
  20:30 Kormányőr SE Torpedo Vodka  0:5* 
  21:15 Azzurrik BME Villanyfényes Bénakacsák  0:7
7.forduló        
IV.22. 21:15 ! QPAC Torpedo Vodka 6:1 
IV.23. 18:15 Reneszánsz Zrt. BME Villanyfényes Bénakacsák 3:4 
  19:00 33 FC FHB 6:7 
  19:45 Kevert Pálesz SZOCSKÁK 3:6 
  20:30 Armada Erzsi Team 6:1 
  21:15 Kormányőr SE Azzurrik 0:5*
8.forduló        
IV.29. 21:15 ! Armada Kormányőr SE  5:0* 
IV.30. 18:15 Reneszánsz Zrt. Kevert Pálesz  4:3
  19:00 33 FC SZOCSKÁK  0:5 
  19:45 FHB BME Villanyfényes Bénakacsák  2:4 
  20:30 Azzurrik QPAC  3:2 
  21:15 Erzsi Team Torpedo Vodka  0:5 
9.forduló        
V.6. 19:00 Erzsi Team Azzurrik  3:5
V.7. 18:15 Reneszánsz Zrt. 33 FC  4:3
  19:00 Kormányőr SE FHB  0:5*
  19:45 Armada SZOCSKÁK  3:6
  20:30 Kevert Pálesz Torpedo Vodka  4:5
  21:15 QPAC BME Villanyfényes Bénakacsák  4:4 
10.forduló        
V.13. 21:15 ! Azzurrik Torpedo Vodka  7:5
V.14. 18:15 Reneszánsz Zrt. Erzsi Team  2:5 
  19:00 FHB SZOCSKÁK  2:4 
  19:45 Kevert Pálesz QPAC  4:9 
  20:30 Armada BME Villanyfényes Bénakacsák  3:5 
  21:15 Kormányőr SE 33 FC  0:5* 
11.forduló        
V.20. 19:00 Kormányőr SE QPAC   0:5* 
V.21. 18:15 Reneszánsz Zrt. FHB  2:5
  19:00 Erzsi Team 33 FC  6:2 
  19:45 Azzurrik Kevert Pálesz  2:1 
  20:30 SZOCSKÁK BME Villanyfényes Bénakacsák  6:7 
  21:15 Armada Torpedo Vodka  5:2 

Nemzeti Sport Online

  • El: Nego és Fiola is bekerült a forduló álomcsapatába
    Két Mol Vidi FC-játékos, Fiola Attila és a Chelsea elleni mérkőzésen a székesfehérváriak második gólját szerző francia középpályás, Loic Nego is bekerült az Európa-liga 6. fordulójának álomcsapatába. A két Vidi-játékos mellett helyet kapott a Bayer Leverkusen három futballistája és a BATE Boriszov középpályása, Ihar Sztaszevics is.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal