Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Csütörtök,Siketek-pálya

1.forduló        
IX.11. 18:30 AC Villám UP Esély DSE 1:7 
  19:15 NEFC Bosnyák FC 6:5 
  20:00 Trógerz-Csepel ENGEDOE 4:6 
  20:45 Veszélyesek FC Diego Kapitány 0:6 
  21:30 Drink King Semmi Esélye SE 2:7 
  22:15 Avengers FC Másnaposok 0:3 
2.forduló        
IX.18. 18:30 AC Villám UP Veszélyesek FC 1:8 
  19:15 Esély DSE Diego Kapitány 3:5 
  20:00 Avengers FC ENGEDOE 5:3 
  20:45 Trógerz-Csepel Semmi Esélye SE 1:4 
  21:30 Drink King NEFC 3:1 
  22:15 Másnaposok Bosnyák FC 7:2 
3.forduló        
IX.25. 18:30 AC Villám UP Semmi Esélye SE 1:6 
  19:15 Esély DSE Veszélyesek FC 5:1 
  20:00 Trógerz-Csepel NEFC 8:4 
  20:45 Diego Kapitány Bosnyák FC 6:2 
  21:30 Másnaposok ENGEDOE 5:2 
  22:15 Avengers FC Drink King 6:2 
4.forduló        
X.2. 18:30 Esély DSE Trógerz-Csepel 4:2 
  19:15 AC Villám UP Másnaposok 9:8 
  20:00 ENGEDOE Bosnyák FC 5:7 
  20:45 Avengers FC Semmi Esélye SE 2:3 
  21:30 Veszélyesek FC Drink King 4:0 
  22:15 Diego Kapitány NEFC 4:1 
5.forduló        
X.9. 18:30 AC Villám UP NEFC 2:1 
  19:15 Esély DSE Semmi Esélye SE 3:8 
  20:00 Diego Kapitány ENGEDOE 11:1 
  20:45 Veszélyesek FC Trógerz-Csepel 7:2 
  21:30 Avengers FC Bosnyák FC 2:13 
  22:15 Másnaposok Drink King 11:0 
6.forduló        
X.16. 18:30 AC Villám UP Drink King 5:2 
  19:15 Esély DSE ENGEDOE 5:4 
  20:00 Avengers FC Trógerz-Csepel 7:6 
  20:45 Diego Kapitány Semmi Esélye SE 5:1 
  21:30 Veszélyesek FC Bosnyák FC 5:6 
  22:15 Másnaposok NEFC 0:1 
7.forduló        
X.30. 18:30 AC Villám UP Bosnyák FC 1:9 
  19:15 Esély DSE Avengers FC 0:4 
  20:00 Semmi Esélye SE NEFC 1:6 
  20:45 ENGEDOE Drink King 7:5 
  21:30 Diego Kapitány Trógerz-Csepel 8:3 
  22:15 Másnaposok Veszélyesek FC 5:0 
8.forduló        
XI.6. 18:30 AC Villám UP ENGEDOE 5:2 
  19:15 Esély DSE Másnaposok 3:2 
  20:00 Avengers FC NEFC 3:3 
  20:45 Veszélyesek FC Semmi Esélye SE 2:3 
  21:30 Trógerz-Csepel Bosnyák FC 2:9 
  22:15 Diego Kapitány Drink King 11:0 
9.forduló        
XI.13. 18:30 Esély DSE Drink King 8:0 
  19:15 AC Villám UP Diego Kapitány 2:8 
  20:00 ENGEDOE NEFC 5:9 
  20:45 Semmi Esélye SE Bosnyák FC 6:3 
  21:30 Másnaposok Trógerz-Csepel 1:2 
  22:15 Avengers FC Veszélyesek FC 4:4 
10.forduló        
XI.20. 18:30 AC Villám UP Avengers FC 6:9
  19:15 Esély DSE Bosnyák FC 4:2 
  20:00 Veszélyesek FC NEFC 3:2 
  20:45 Trógerz-Csepel Drink King 7:1 
  21:30 ENGEDOE Semmi Esélye SE 4:7 
  22:15 Másnaposok Diego Kapitány 1:6 
11.forduló        
XI.27. 18:30 Esély DSE NEFC 3:4 
  19:15 AC Villám UP Trógerz-Csepel 8:7 
  20:00 Avengers FC Diego Kapitány 2:6 
  20:45 Veszélyesek FC ENGEDOE 1:3 
  21:30 Drink King Bosnyák FC 6:7 
  22:15 Másnaposok Semmi Esélye SE 5:5 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal