Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hétfő,Hauszmann-pálya

Figyelem a 3. fordulótól, pár mérkőzés időpontja megcserélődött (09.09.)!

1.forduló        
IX.8. 17:35 Haj-csatok SIFT 4:4
  18:15 Reneszánsz Zrt. Rozsdás Izületek 3:0 
  19:00 Igénytelenek Elégtétel huszárok 5:3 
  19:45 AC Seppelisco Vivo Pussycat Boyz 3:2 
  20:30 Retek FC Kiábrándítók 3:4 
  21:15 FC LSL Talpas Sir 3:3 
2.forduló        
IX.15. 17:35 AC Seppelisco Vivo Kiábrándítók 9:0
  18:15 Reneszánsz Zrt. Pussycat Boyz 2:1 
  19:00 Haj-csatok Igénytelenek 1:3 
  19:45 Retek FC FC LSL 4:10 
  20:30 Rozsdás Izületek Talpas Sir 2:6 
  21:15 SIFT Elégtétel huszárok 7:3 
3.forduló        
IX.22. 17:35 Elégtétel huszárok Talpas Sir 1:4
  18:15 Reneszánsz Zrt. Retek FC 4:4 
  19:00 Rozsdás Izületek Pussycat Boyz 3:1 
  19:45 AC Seppelisco Vivo FC LSL 2:3 
  20:30 SIFT Igénytelenek 2:3 
  21:15 Haj-csatok Kiábrándítók 3:3 
4.forduló        
IX.29. 17:35 Rozsdás Izületek Retek FC 1:4
  18:15 Reneszánsz Zrt. Talpas Sir 4:1 
  19:00 Igénytelenek AC Seppelisco Vivo 5:6 
  19:45 Elégtétel huszárok Pussycat Boyz 4:2 
  20:30 Haj-csatok FC LSL 3:5 
  21:15 SIFT Kiábrándítók 3:2 
5.forduló        
X.6. 17:35 SIFT FC LSL 0:5 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Elégtétel huszárok 2:1 
  19:00 Igénytelenek Pussycat Boyz 5:5 
  19:45 Haj-csatok AC Seppelisco Vivo 5:3 
  20:30 Retek FC Talpas Sir 3:7 
  21:15 Rozsdás Izületek Kiábrándítók 2:2 
6.forduló        
X.13. 17:35 Haj-csatok Pussycat Boyz 1:2 
  18:15 Reneszánsz Zrt. FC LSL 1:5 
  19:00 Igénytelenek Kiábrándítók 5:2 
  19:45 Elégtétel huszárok Retek FC 5:8 
  20:30 AC Seppelisco Vivo Talpas Sir 3:2 
  21:15 SIFT Rozsdás Izületek 6:1 
7.forduló        
X.20. 17:35 Elégtétel huszárok AC Seppelisco Vivo 1:6 
  18:15 SIFT Reneszánsz Zrt. 5:0* 
  19:00 Rozsdás Izületek Igénytelenek 3:2 
  19:45 Kiábrándítók FC LSL 2:3 
  20:30 Pussycat Boyz Retek FC 1:4 
  21:15 Haj-csatok Talpas Sir 2:2 
8.forduló        
X.27. 17:35 Rozsdás Izületek FC LSL 1:1 
  18:15 Reneszánsz Zrt. AC Seppelisco Vivo 4:1 
  19:00 Igénytelenek Talpas Sir 2:6 
  19:45 Elégtétel huszárok Kiábrándítók 2:5 
  20:30 SIFT Pussycat Boyz 3:0 
  21:15 Haj-csatok Retek FC 0:7 
9.forduló        
XI.3. 17:35 Reneszánsz Zrt. Igénytelenek 6:0 
  18:15 Haj-csatok Elégtétel huszárok 2:7 
  19:00 Rozsdás Izületek AC Seppelisco Vivo 2:1 
  19:45 Pussycat Boyz FC LSL 0:3 
  20:30 Kiábrándítók Talpas Sir 2:5 
  21:15 SIFT Retek FC 2:4 
10.forduló        
XI.10. 17:35 Pussycat Boyz Kiábrándítók 4:2 
  18:15 Haj-csatok Reneszánsz Zrt. 0:11 
  19:00 Igénytelenek FC LSL 7:2 
  19:45 Rozsdás Izületek Elégtétel huszárok 6:3 
  20:30 AC Seppelisco Vivo Retek FC 4:7 
  21:15 SIFT Talpas Sir 1:3 
11.forduló        
XI.17. 17:35 Igénytelenek Retek FC 1:5 
  18:15 Reneszánsz Zrt. Kiábrándítók 0:2 
  19:00 Haj-csatok Rozsdás Izületek 1:5 
  19:45 Elégtétel huszárok FC LSL 2:7 
  20:30 SIFT AC Seppelisco Vivo 7:6 
  21:15 Pussycat Boyz Talpas Sir 0:4 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal