Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Kedd/Szerda,Hauszmann-pálya

1.forduló        
IX.9. 21:15 BME Villanyfényes Bénakacsák Torpedo Vodka 5:3 
IX.10. 18:15 33 FC FC Borvidék 3:2 
  19:00 FHB Erzsi Team 4:1 
  19:45 Kevert Pálesz Armada 0:7 
  20:30 QPAC Azzurrik 4:4 
  21:15 SZOCSKÁK Sitting Bull 3:0 
2.forduló        
IX.16. 21:15 FHB Azzurrik 3:2 
IX.17. 18:15 Torpedo Vodka Armada 2:4 
  19:00 33 FC SZOCSKÁK 3:6 
  19:45 BME Villanyfényes Bénakacsák FC Borvidék 4:4 
  20:30 Kevert Pálesz Sitting Bull 0:7 
  21:15 Erzsi Team QPAC 4:9 
3.forduló        
IX.23. 21:15 Kevert Pálesz SZOCSKÁK 3:5 
IX.24. 18:15 Torpedo Vodka Azzurrik 4:3 
  19:00 33 FC QPAC 8:4 
  19:45 BME Villanyfényes Bénakacsák FHB 5:2 
  20:30 FC Borvidék Armada 4:3 
  21:15 Erzsi Team Sitting Bull 0:4 
4.forduló        
IX.30. 21:15 Erzsi Team Armada 5:5 
X.1. 18:15 Torpedo Vodka SZOCSKÁK 3:5 
  19:00 FHB Kevert Pálesz 2:4 
  19:45 FC Borvidék QPAC 8:2 
  20:30 BME Villanyfényes Bénakacsák Azzurrik 10:3 
  21:15 33 FC Sitting Bull 3:3 
5.forduló        
X.7. 21:15 FHB QPAC 1:9 
X.8. 18:15 Torpedo Vodka FC Borvidék 8:2 
  19:00 BME Villanyfényes Bénakacsák Kevert Pálesz 6:3 
  19:45 Armada Sitting Bull 3:2 
  20:30 33 FC Azzurrik 4:8 
  21:15 Erzsi Team SZOCSKÁK 0:2 
6.forduló        
X.14. 21:15 FC Borvidék SZOCSKÁK 3:5 
X.15. 18:15 Torpedo Vodka QPAC 4:8 
  19:00 33 FC Kevert Pálesz 3:1 
  19:45 Erzsi Team Azzurrik 1:5 
  20:30 BME Villanyfényes Bénakacsák Armada 2:3 
  21:15 FHB Sitting Bull 1:10 
7.forduló        
X.21. 21:15 Armada QPAC 0:2 
X.22. 18:15 Torpedo Vodka Sitting Bull 2:6 
  19:00 Erzsi Team Kevert Pálesz 4:2 
  19:45 FC Borvidék FHB 2:3 
  20:30 Azzurrik SZOCSKÁK 2:4 
  21:15 BME Villanyfényes Bénakacsák 33 FC 7:4 
8.forduló        
X.28. 21:15 FC Borvidék Sitting Bull 2:0 
X.29. 18:15 Torpedo Vodka FHB 5:9 
  19:00 BME Villanyfényes Bénakacsák Erzsi Team 3:2 
  19:45 Kevert Pálesz Azzurrik 1:4 
  20:30 33 FC Armada 1:5 
  21:15 QPAC SZOCSKÁK 2:2 
9.forduló        
XI.4. 21:15 Armada Azzurrik 4:8 
XI.5. 18:15 Torpedo Vodka 33 FC 4:8 
  19:00 Kevert Pálesz QPAC 2:10 
  19:45 FC Borvidék Erzsi Team 5:4 
  20:30 BME Villanyfényes Bénakacsák Sitting Bull 2:5 
  21:15 FHB SZOCSKÁK 1:3 
10.forduló        
XI.11. 21:15 33 FC Erzsi Team 4:3 
XI.12. 18:15 Torpedo Vodka Kevert Pálesz 9:4 
  19:00 FHB Armada 4:3 
  19:45 BME Villanyfényes Bénakacsák SZOCSKÁK 5:6 
  20:30 FC Borvidék Azzurrik 4:5 
  21:15 QPAC Sitting Bull 3:2 
11.forduló        
XI.18. 21:15 FC Borvidék Kevert Pálesz 6:4 
XI.19. 18:15 Torpedo Vodka Erzsi Team 6:2 
  19:00 33 FC FHB 4:4 
  19:45 Armada SZOCSKÁK 4:4 
  20:30 Azzurrik Sitting Bull 4:7 
  21:15 BME Villanyfényes Bénakacsák QPAC 3:3 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal