Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, kedd 18:30-23:00 között!

1.forduló

       

III.12.

18:30

AC Villám U17

Tolna 1899

2:11

 

19:15

elégtétel huszárok

Foci.hu

2:0

 

20:00

Petropavlovszk

Drink King

6:1

 

20:45

Trógerz

Statikus Gumirugók

2:3

 

21:30

Bangladesi Tapírok

Egressy

7:5

 

22:15

AC Villám GEOBUSZ

Másnaposokk Cé

5:4

         

2.forduló

       

III.19.

18:30

AC Villám U17

Statikus Gumirugók

0:5

 

19:15

Petropavlovszk

Egressy

8:4

 

20:00

Trógerz

Foci.hu

5:1

 

20:45

Tolna 1899

Drink King

5:0

 

21:30

Másnaposokk Cé

Bangladesi Tapírok

2:3

 

22:15

AC Villám GEOBUSZ

elégtétel huszárok

3:5

         

3.forduló

       

IV.2.

18:30

AC Villám GEOBUSZ

AC Villám U17

9:5

 

19:15

Másnaposokk Cé

Egressy

4:2

 

20:00

Foci.hu

Drink King

2:2

 

20:45

Trógerz

Bangladesi Tapírok

3:0

 

21:30

Tolna 1899

Statikus Gumirugók

0:5*

 

22:15

elégtétel huszárok

Petropavlovszk

1:2

         

4.forduló

       

IV.9.

18:30

AC Villám U17

Egressy

3:5

 

19:15

Tolna 1899

Petropavlovszk

6:3

 

20:00

Trógerz

elégtétel huszárok

5:3

 

20:45

Statikus Gumirugók

Foci.hu

4:3

 

21:30

AC Villám GEOBUSZ

Bangladesi Tapírok

9:5

 

22:15

Másnaposokk Cé

Drink King

4:2

         

5.forduló

       

IV.16.

18:30

AC Villám U17

Foci.hu

0:6

 

19:15

Tolna 1899

Egressy

6:1

 

20:00

Petropavlovszk

Bangladesi Tapírok

8:1

 

20:45

AC Villám GEOBUSZ

Trógerz

4:3

 

21:30

Másnaposokk Cé

Statikus Gumirugók

1:0

 

22:15

elégtétel huszárok

Drink King

5:1

         

6.forduló

       

IV.23.

18:30

AC Villám U17

elégtétel huszárok

1:5

 

19:15

Trógerz

Egressy

8:1

 

20:00

Statikus Gumirugók

Drink King

3:1

 

20:45

Tolna 1899

Bangladesi Tapírok

4:1

 

21:30

Másnaposokk Cé

Foci.hu

4:2

 

22:15

AC Villám GEOBUSZ

Petropavlovszk

5:4

         

7.forduló

       

IV.30.

18:30

AC Villám U17

Petropavlovszk

2:6

 

19:15

Statikus Gumirugók

Egressy

1:1

 

20:00

Másnaposokk Cé

Trógerz

2:1

 

20:45

elégtétel huszárok

Bangladesi Tapírok

4:2

 

21:30

AC Villám GEOBUSZ

Drink King

9:8

 

22:15

Tolna 1899

Foci.hu

8:1

         

8.forduló

       

V.7.

18:30

AC Villám U17

Bangladesi Tapírok

2:9

 

19:15

elégtétel huszárok

Egressy

5:3

 

20:00

Másnaposokk Cé

Tolna 1899

5:2

 

20:45

Trógerz

Drink King

2:3

 

21:30

AC Villám GEOBUSZ

Foci.hu

8:4

 

22:15

Statikus Gumirugók

Petropavlovszk

2:3

         

9.forduló

       

V.14.

18:30

Drink King

Egressy

6:0

 

19:15

AC Villám U17

Trógerz

1:7

 

20:00

Másnaposokk Cé

Petropavlovszk

1:4

 

20:45

AC Villám GEOBUSZ

Statikus Gumirugók

6:3

 

21:30

Tolna 1899

elégtétel huszárok

1:7

 

22:15

Foci.hu

Bangladesi Tapírok

2:3

         

10.forduló

       

V.21.

18:30

AC Villám U17

Drink King

4:5

 

19:15

Foci.hu

Egressy

5:0

 

20:00

Másnaposokk Cé

elégtétel huszárok

3:6

 

20:45

Statikus Gumirugók

Bangladesi Tapírok

3:4

 

21:30

Trógerz

Petropavlovszk

2:3

 

22:15

AC Villám GEOBUSZ

Tolna 1899

2:8

         

11.forduló

       

V.28.

18:30

Másnaposokk Cé

AC Villám U17

12:6

 

19:15

Statikus Gumirugók

elégtétel huszárok

3:3

 

20:00

Tolna 1899

Trógerz

5:4

 

20:45

AC Villám GEOBUSZ

Egressy

5:0*

 

21:30

Drink King

Bangladesi Tapírok

1:2

 

22:15

Foci.hu

Petropavlovszk

1:3

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal