Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Siketek-pálya, csütörtök 18:30-23:00 között!

1.forduló

       

III.21.

18:30

FC Fabuloso

@Koli

5:0*(7:3)

 

19:15

Panelprolik

Dubai Oil FC

3:4

 

20:00

Medikus United

Veszélyesek FC

3:6

 

20:45

Magic Monkeys

Szatyor Donyeck

4:2

 

21:30

Szőrös Sördögök

Másnaposokk

0:4

 

22:15

AS Iustum II

Balo FC

5:6

         

2.forduló

       

IV.4.

18:30

Szatyor Donyeck

Medikus United

3:3

 

19:15

Veszélyesek FC

FC Fabuloso

3:2

 

20:00

@Koli

Panelprolik

0:5*

 

20:45

AS Iustum II

Szőrös Sördögök

7:5

 

21:30

Másnaposokk

Magic Monkeys

3:2

 

22:15

Dubai Oil FC

Balo FC

3:0

         

3.forduló

       

IV.11.

18:30

Magic Monkeys

Panelprolik

2:3

 

19:15

Szatyor Donyeck

FC Fabuloso

2:6

 

20:00

AS Iustum II

Veszélyesek FC

1:2

 

20:45

Szőrös Sördögök

Dubai Oil FC

1:7

 

21:30

@Koli

Balo FC

0:5*(3:1)

 

22:15

Másnaposokk

Medikus United

3:1

         

4.forduló

       

IV.18.

18:30

Szatyor Donyeck

Veszélyesek FC

8:5

 

19:15

Medikus United

FC Fabuloso

3:10

 

20:00

Magic Monkeys

@Koli

5:0*

 

20:45

Szőrös Sördögök

Panelprolik

2:4

 

21:30

AS Iustum II

Dubai Oil FC

2:6

 

22:15

Másnaposokk

Balo FC

4:1

         

5.forduló

       

IV.25.

18:30

@Koli

Dubai Oil FC

0:5*(4:7)

 

19:15

Veszélyesek FC

Panelprolik

6:0

 

20:00

AS Iustum II

Szatyor Donyeck

1:4

 

20:45

Szőrös Sördögök

Medikus United

5:1

 

21:30

Magic Monkeys

Balo FC

8:7

 

22:15

Másnaposokk

FC Fabuloso

3:1

         

6.forduló

       

V.2.

18:30

Magic Monkeys

Dubai Oil FC

1:0

 

19:15

Medikus United

Panelprolik

7:1

 

20:00

AS Iustum II

@Koli

5:0*(5:1)

 

20:45

Szőrös Sördögök

FC Fabuloso

6:3

 

21:30

Másnaposokk

Veszélyesek FC

2:1

 

22:15

Szatyor Donyeck

Balo FC

4:3

         

7.forduló

       

V.9.

18:30

Magic Monkeys

FC Fabuloso

7:1

 

19:15

Veszélyesek FC

Dubai Oil FC

0:1

 

20:00

AS Iustum II

Panelprolik

1:1

 

20:45

Szőrös Sördögök

Szatyor Donyeck

1:11

 

21:30

Medikus United

Balo FC

7:0

 

22:15

Másnaposokk

@Koli

5:0*(6:1)

         

8.forduló

       

V.16.

18:30

Szatyor Donyeck

Panelprolik

4:1

 

19:15

Medikus United

@Koli

5:0*(6:2)

 

20:00

Szőrös Sördögök

Magic Monkeys

2:10

 

20:45

AS Iustum II

FC Fabuloso

4:5

 

21:30

Másnaposokk

Dubai Oil FC

2:2

 

22:15

Veszélyesek FC

Balo FC

1:2

         

9.forduló

       

V.23.

18:30

FC Fabuloso

Dubai Oil FC

6:0

 

19:15

Magic Monkeys

Veszélyesek FC

8:4

 

20:00

AS Iustum II

Medikus United

2:3

 

20:45

Másnaposokk

Szatyor Donyeck

4:2

 

21:30

Szőrös Sördögök

@Koli

5:0*

 

22:15

Panelprolik

Balo FC

7:4

         

10.forduló

       

V.30.

18:30

Medikus United

Dubai Oil FC

2:7

 

19:15

Szatyor Donyeck

@Koli

5:0*

 

20:00

AS Iustum II

Magic Monkeys

3:6

 

20:45

Másnaposokk

Panelprolik

3:5

 

21:30

Szőrös Sördögök

Veszélyesek FC

1:6

 

22:15

FC Fabuloso

Balo FC

4:3

         

11.forduló

       

VI.6.

18:30

Magic Monkeys

Medikus United

5:3

 

19:15

Szatyor Donyeck

Dubai Oil FC

10:0

 

20:00

Veszélyesek FC

@Koli

5:0*

 

20:45

FC Fabuloso

Panelprolik

3:2

 

21:30

AS Iustum II

Másnaposokk

2:6

 

22:15

Szőrös Sördögök

Balo FC

3:1

     



 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal