Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, hétfő és kedd 17:30-19:45 között!

1.forduló

       

III.11.

17:30

Balaton Utcai Fiúk

KPS

1:1

 

18:15

Faria Pimenta

In Clever

7:1

 

19:00

Csabai Kolbászok

Telly Savalas

5:3

III.12.

17:30

Vastüdő

Blitzkrieg Bop

2:3

 

18:15

Iron FC

Palvin Barbárok

7:3

 

19:00

Asszertív

GVAM UNITED

4:2

         

2.forduló

       

III.18.

17:30

KPS

Csabai Kolbászok

3:1

 

18:15

Balaton Utcai Fiúk

In Clever

4:2

 

19:00

GVAM UNITED

Faria Pimenta

5:1

III.19.

17:30

Palvin Barbárok

Vastüdő

2:2

 

18:15

Telly Savalas

Iron FC

4:5

 

19:00

Blitzkrieg Bop

Asszertív

3:2

         

3.forduló

       

III.25.

17:30

GVAM UNITED

In Clever

5:0

 

18:15

KPS

Asszertív

1:4

 

19:00

Csabai Kolbászok

Iron FC

0:6

III.26.

17:30

Blitzkrieg Bop

Faria Pimenta

3:1

 

18:15

Telly Savalas

Vastüdő

4:2

 

19:00

Balaton Utcai Fiúk

Palvin Barbárok

4:6

         

4.forduló

       

IV.8.

17:30

KPS

GVAM UNITED

1:6

 

18:15

Csabai Kolbászok

In Clever

3:6

 

19:00

Telly Savalas

Asszertív

1:7

IV.9.

17:30

Balaton Utcai Fiúk

Faria Pimenta

3:4

 

18:15

Palvin Barbárok

Blitzkrieg Bop

1:2

 

19:00

Iron FC

Vastüdő

3:2

         

5.forduló

       

IV.15.

17:30

Csabai Kolbászok

GVAM UNITED

1:7

 

18:15

Blitzkrieg Bop

In Clever

5:0

 

19:00

KPS

Vastüdő

1:5

IV.16.

17:30

Balaton Utcai Fiúk

Telly Savalas

4:6

 

18:15

Palvin Barbárok

Faria Pimenta

2:3

 

19:00

Iron FC

Asszertív

1:4

         

6.forduló

       

IV.22.

17:30

KPS

Blitzkrieg Bop

1:5

 

18:15

Iron FC

In Clever

3:5

 

19:00

Csabai Kolbászok

Vastüdő

1:5

IV.23.

17:30

Telly Savalas

Faria Pimenta

3:9

 

18:15

Palvin Barbárok

GVAM UNITED

7:2

 

19:00

Balaton Utcai Fiúk

Asszertív

1:5

         

7.forduló

       

IV.29.

17:30

Csabai Kolbászok

Asszertív

3:8

 

18:15

Palvin Barbárok

In Clever

3:2

 

19:00

KPS

Iron FC

0:4

IV.30.

17:30

Balaton Utcai Fiúk

GVAM UNITED

1:4

 

18:15

Telly Savalas

Blitzkrieg Bop

1:8

 

19:00

Vastüdő

Faria Pimenta

0:2

         

8.forduló

       

V.6.

17:30

KPS

In Clever

0:1

 

18:15

Blitzkrieg Bop

GVAM UNITED

2:1

 

19:00

Balaton Utcai Fiúk

Csabai Kolbászok

1:2

V.7.

17:30

Telly Savalas

Palvin Barbárok

0:8

 

18:15

Iron FC

Faria Pimenta

1:0

 

19:00

Vastüdő

Asszertív

2:4

         

9.forduló

       

V.13.

17:30

KPS

Telly Savalas

14:0

 

18:15

Vastüdő

In Clever

1:0

 

19:00

Csabai Kolbászok

Faria Pimenta

0:11

V.14.

17:30

Balaton Utcai Fiúk

Blitzkrieg Bop

2:8

 

18:15

Iron FC

GVAM UNITED

7:2

 

19:00

Palvin Barbárok

Asszertív

4:5

         

10.forduló

       

V.20.

17:30

Csabai Kolbászok

Blitzkrieg Bop

0:5*

 

18:15

Telly Savalas

In Clever

2:0

 

20:00

KPS

Palvin Barbárok

3:3

V.21.

17:30

Vastüdő

GVAM UNITED

1:2

 

18:15

Balaton Utcai Fiúk

Iron FC

3:6

 

19:00

Asszertív

Faria Pimenta

2:1

         

11.forduló

       

V.27.

17:30

Asszertív

In Clever

8:2

 

18:15

Csabai Kolbászok

Palvin Barbárok

3:10

 

19:00

KPS

Faria Pimenta

1:7

V.28.

17:30

Telly Savalas

GVAM UNITED

2:12

 

18:15

Balaton Utcai Fiúk

Vastüdő

1:1

 

19:00

Iron FC

Blitzkrieg Bop

3:2

     



 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal