Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, hétfőn 18:30-23:00 között!

1.forduló

       

III.11.

18:30

NEFC

N.A.F.C

2:1

 

19:15

JustDoIt

Western Vagabonds

2:3

 

20:00

ANZSI

In-Team

2:5

 

20:45

Eastside

FC Villa Della

7:1

 

21:30

Kis B.R.S.C.

KIFU

1:4

 

22:15

Fáradtság FC

V.E.S.E.

3:4

         

2.forduló

       

III.18.

18:30

Eastside

ANZSI

4:5

 

19:15

Kis B.R.S.C.

JustDoIt

2:5

 

20:00

Fáradtság FC

NEFC

3:1

 

20:45

FC Villa Della

N.A.F.C

3:2

 

21:30

KIFU

Western Vagabonds

2:4

 

22:15

In-Team

V.E.S.E.

5:4

         

3.forduló

       

IV.8.

18:30

Eastside

N.A.F.C

5:0

 

19:15

Western Vagabonds

NEFC

9:6

 

20:00

KIFU

JustDoIt

3:3

 

20:45

FC Villa Della

ANZSI

3:2

 

21:30

In-Team

Fáradtság FC

5:2

 

22:15

V.E.S.E

Kis B.R.S.C.

10:2

         

4.forduló

       

IV.15.

18:30

Fáradtság FC

Kis B.R.S.C.

3:2

 

19:15

ANZSI

N.A.F.C

4:1

 

20:00

In-Team

JustDoIt

5:4

 

20:45

FC Villa Della

Western Vagabonds

4:4

 

21:30

Eastside

NEFC

6:1

 

22:15

V.E.S.E.

KIFU

1:4

         

5.forduló

       

IV.22.

18:30

Kis B.R.S.C.

Western Vagabonds

1:3

 

19:15

Eastside

Fáradtság FC

3:0

 

20:00

In-Team

N.A.F.C

3:6

 

20:45

JustDoIt

NEFC

7:2

 

21:30

FC Villa Della

V.E.S.E.

3:4

 

22:15

ANZSI

KIFU

2:2

         

6.forduló

       

IV.29.

18:30

Fáradtság FC

N.A.F.C

1:0

 

19:15

ANZSI

Kis B.R.S.C.

1:3

 

20:00

In-Team

NEFC

7:5

 

20:45

Eastside

JustDoIt

2:4

 

21:30

FC Villa Della

KIFU

2:5

 

22:15

V.E.S.E.

Western Vagabonds

2:9

         

7.forduló

       

V.6.

18:30

Eastside

Western Vagabonds

0:3

 

19:15

Kis B.R.S.C.

NEFC

9:1

 

20:00

ANZSI

JustDoIt

1:1

 

20:45

FC Villa Della

Fáradtság FC

7:2

 

21:30

V.E.S.E.

N.A.F.C

5:1

 

22:15

In-Team

KIFU

9:5

         

8.forduló

       

V.13.

18:30

Fáradtság FC

Western Vagabonds

3:2

 

19:15

Kis B.R.S.C.

N.A.F.C

2:1

 

20:00

ANZSI

NEFC

7:3

 

20:45

FC Villa Della

In-Team

7:11

 

21:30

Eastside

KIFU

0:1

 

22:15

V.E.S.E.

JustDoIt

2:3

         

9.forduló

       

V.20.

18:30

Western Vagabonds

N.A.F.C

1:0

 

19:15

ANZSI

Fáradtság FC

6:4

 

20:00

FC Villa Della

JustDoIt

1:7

 

20:45

In-Team

Kis B.R.S.C.

7:1

 

21:30

Eastside

V.E.S.E.

3:7

 

22:15

KIFU

NEFC

5:0*

         

10.forduló

       

V.27.

18:30

ANZSI

Western Vagabonds

1:6

 

19:15

Fáradtság FC

JustDoIt

0:3

 

20:00

Eastside

In-Team

5:6

 

20:45

FC Villa Della

Kis B.R.S.C.

3:5

 

21:30

V.E.S.E.

NEFC

1:2

 

22:15

KIFU

N.A.F.C

1:4

         

11.forduló

       

VI.3.

18:30

Eastside

Kis B.R.S.C.

4:3

 

19:15

JustDoIt

N.A.F.C

1:4

 

20:00

FC Villa Della

NEFC

5:2

 

20:45

Fáradtság FC

KIFU

2:4

 

21:30

In-Team

Western Vagabonds

6:4

 

22:15

ANZSI

V.E.S.E.

4:4

     



 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal