Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, szerda 17:30-19:00 és csütörtök 17:30-20:30 között!

1.forduló

       

III.13.

17:30

Forza Bázz

Tabán FC

2:11

 

18:15

sunamuna

Újbuda Patriots

6:4

III.14.

17:30

Erzsi Team

goallab

5:0*

 

18:15

Rehabiliteam

ELTE-metünk

2:3

 

19:00

SIFT

FC Borvidék

4:4

 

19:45

Anticiklon

Stoplis Párizsi

3:11

         

2.forduló

       

III.20.

17:30

Anticiklon

Forza Bázz

7:5

 

18:15

FC Borvidék

Újbuda Patriots

7:4

III.21.

17:30

Rehabiliteam

Erzsi Team

1:6

 

18:15

Tabán FC

ELTE-metünk

1:1

 

19:00

SIFT

sunamuna

3:0

 

19:45

Stoplis Párizsi

goallab

6:0

         

3.forduló

       

IV.3.

17:30

Tabán FC

sunamuna

10:4

 

18:15

Forza Bázz

goallab

2:2

IV.4.

17:30

Anticiklon

Erzsi Team

1:9

 

18:15

ELTE-metünk

FC Borvidék

1:5

 

19:00

Stoplis Párizsi

Újbuda Patriots

5:3

 

19:45

Rehabiliteam

SIFT

1:3

         

4.forduló

       

IV.10.

17:30

Tabán FC

goallab

9:1

 

18:15

Forza Bázz

FC Borvidék

7:3

IV.11.

17:30

sunamuna

Erzsi Team

2:10

 

18:15

SIFT

Újbuda Patriots

6:1

 

19:00

Anticiklon

Rehabiliteam

3:5

 

19:45

Stoplis Párizsi

ELTE-metünk

6:0

         

5.forduló

       

IV.17.

17:30

Forza Bázz

Újbuda Patriots

6:5

 

18:15

Anticiklon

Tabán FC

9:8

IV.18.

17:30

Rehabiliteam

sunamuna

7:1

 

18:15

FC Borvidék

goallab

7:3

 

19:00

Stoplis Párizsi

SIFT

1:2

 

19:45

ELTE-metünk

Erzsi Team

1:4

         

6.forduló

       

IV.24.

17:30

Forza Bázz

sunamuna

5:1

 

18:15

Anticiklon

Újbuda Patriots

4:3

IV.25.

17:30

Tabán FC

FC Borvidék

2:6

 

18:15

ELTE-metünk

goallab

0:1

 

19:00

SIFT

Erzsi Team

6:1

 

19:45

Stoplis Párizsi

Rehabiliteam

4:1

         

7.forduló

       

V.1.

17:30

Stoplis Párizsi

Forza Bázz

14:0

 

18:15

Újbuda Patriots

Erzsi Team

0:5

V.2.

17:30

FC Borvidék

sunamuna

8:6

 

18:15

Tabán FC

Rehabiliteam

6:1

 

19:00

Anticiklon

goallab

0:4

 

19:45

ELTE-metünk

SIFT

0:9

         

8.forduló

       

V.8.

17:30

Újbuda Patriots

goallab

4:3

 

18:15

Forza Bázz

Rehabiliteam

2:6

V.9.

17:30

FC Borvidék

Erzsi Team

1:4

 

18:15

Anticiklon

ELTE-metünk

5:2

 

19:00

Stoplis Párizsi

sunamuna

12:0

 

19:45

Tabán FC

SIFT

3:6

         

9.forduló

       

V.15.

17:30

ELTE-metünk

Újbuda Patriots

0:5

 

18:15

Forza Bázz

SIFT

0:21

V.16.

17:30

Anticiklon

sunamuna

6:6

 

18:15

Tabán FC

Erzsi Team

1:8

 

19:00

Rehabiliteam

goallab

5:2

 

19:45

Stoplis Párizsi

FC Borvidék

2:2

         

10.forduló

       

V.22.

17:30

Tabán FC

Újbuda Patriots

7:6

 

18:15

Anticiklon

SIFT

3:10

V.23.

17:30

sunamuna

goallab

5:0*

 

18:15

Forza Bázz

ELTE-metünk

4:4

 

19:00

Stoplis Párizsi

Erzsi Team

5:5

 

19:45

Rehabiliteam

FC Borvidék

1:1

         

11.forduló

       

V.29.

17:30

Forza Bázz

Erzsi Team

2:10

 

18:15

Anticiklon

FC Borvidék

2:6

V.30.

17:30

ELTE-metünk

sunamuna

10:1

 

18:15

Rehabiliteam

Újbuda Patriots

3:2

 

19:00

SIFT

goallab

5:0

 

19:45

Stoplis Párizsi

Tabán FC

4:7

     



 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal