Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Siketek-pálya, szerda 18:30-23:00 között!

1.forduló

       

III.13.

18:30

FHB

Bél-tequila

7:3

 

19:15

Dagadt Ribancok

Praclik

3:1

 

20:00

LK-Bulls

FC LSL

0:5*(1:9)

 

20:45

Kormányőr SE

Monoton FC

2:4

 

21:30

BKV Hátra

Torrente

1:0

 

22:15

Külker FC

Retek FC

3:6

         

2.forduló

       

III.20.

18:30

FHB

FC LSL

4:2

 

19:15

Monoton FC

Retek FC

1:4

 

20:00

Dagadt Ribancok

LK-Bulls

5:0*(8:0)

 

20:45

Bél-tequila

BKV Hátra

4:5

 

21:30

Praclik

Kormányőr SE

2:9

 

22:15

Külker FC

Torrente

9:2

         

3.forduló

       

IV.3.

18:30

FC LSL

Monoton FC

5:0*

 

19:15

Bél-tequila

Torrente

5:0

 

20:00

FHB

Retek FC

3:3

 

20:45

Praclik

BKV Hátra

0:5*

 

21:30

LK-Bulls

Kormányőr SE

0:5*

 

22:15

Külker FC

Dagadt Ribancok

5:3

         

4.forduló

       

IV.10.

18:30

FHB

LK-Bulls

5:0*

 

19:15

Bél-tequila

FC LSL

4:5

 

20:00

Dagadt Ribancok

Monoton FC

0:5*(2:1)

 

20:45

Külker FC

Praclik

1:5

 

21:30

Kormányőr SE

Torrente

9:3

 

22:15

BKV Hátra

Retek FC

1:4

         

5.forduló

       

IV.17.

18:30

Bél-tequila

Monoton FC

3:3

 

19:15

Dagadt Ribancok

Kormányőr SE

2:4

 

20:00

Praclik

Retek FC

2:8

 

20:45

FHB

BKV Hátra

2:2

 

21:30

FC LSL

Torrente

4:1

 

22:15

Külker FC

LK-Bulls

5:0*

         

6.forduló

       

IV.24.

18:30

Praclik

Monoton FC

3:4

 

19:15

FHB

Torrente

6:0

 

20:00

Kormányőr SE

Retek FC

0:0

 

20:45

Külker FC

FC LSL

4:4

 

21:30

Dagadt Ribancok

BKV Hátra

5:4

 

22:15

Bél-tequila

LK-Bulls

5:0*

         

7.forduló

       

V.1.

18:30

Bél-tequila

Kormányőr SE

4:7

 

19:15

Dagadt Ribancok

Torrente

4:2

 

20:00

FHB

Praclik

5:1

 

20:45

FC LSL

Retek FC

3:3

 

21:30

Külker FC

Monoton FC

5:0*

 

22:15

LK-Bulls

BKV Hátra

0:5*

         

8.forduló

       

V.8.

18:30

Külker FC

FHB

1:5

 

19:15

FC LSL

Kormányőr SE

4:4

 

20:00

Bél-tequila

Dagadt Ribancok

4:2

 

20:45

Monoton FC

BKV Hátra

4:3

 

21:30

Torrente

Retek FC

1:6

 

22:15

Praclik

LK-Bulls

5:0*

         

9.forduló

       

V.15.

18:30

Dagadt Ribancok

Retek FC

1:7

 

19:15

FC LSL

BKV Hátra

3:2

 

20:00

Bél-tequila

Praclik

0:5

 

20:45

Külker FC

Kormányőr SE

2:1

 

21:30

FHB

Monoton FC

4:0

 

22:15

LK-Bulls

Torrente

0:5*

         

10.forduló

       

V.22.

18:30

Bél-tequila

Retek FC

3:9

 

19:15

FHB

Kormányőr SE

4:2

 

20:00

Külker FC

BKV Hátra

2:5

 

20:45

Praclik

Torrente

3:1

 

21:30

Dagadt Ribancok

FC LSL

3:5

 

22:15

LK-Bulls

Monoton FC

0:5*

         

11.forduló

       

V.29.

18:30

Monoton FC

Torrente

4:2

 

19:15

Külker FC

Bél-tequila

4:2

 

20:00

Praclik

FC LSL

2:4

 

20:45

Kormányőr SE

BKV Hátra

3:3

 

21:30

FHB

Dagadt Ribancok

3:2

 

22:15

LK-Bulls

Retek FC

0:5*

     



 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal