Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, hétfő és kedd 19:45-22:00 között!

1.forduló

       

III.11.

19:45

Kevert Pálesz

Májmedence

8:1

 

20:30

OSB United

Talpas Sir

0:7

 

21:15

Titánok

S-Team SE

5:0*(5:1)

III.12.

19:45

Suta FC

Igénytelenek

2:4

 

20:30

Atom Anti

Rozsdás Izületek

4:4

 

21:15

Egyetértés DSK

Azzurrik

4:9

         

2.forduló

       

III.18.

19:45

Talpas Sir

Atom Anti

4:1

 

20:30

Kevert Pálesz

S-Team SE

5:0*(13:0)

 

21:15

Májmedence

OSB United

3:0

III.19.

19:45

Igénytelenek

Egyetértés DSK

1:1

 

20:30

Azzurrik

Titánok

7:2

 

21:15

Rozsdás Izületek

Suta FC

4:4

         

3.forduló

       

III.25.

19:45

Kevert Pálesz

Talpas Sir

0:1

 

20:30

Májmedence

Suta FC

2:6

 

21:15

OSB United

Azzurrik

4:5

III.26.

19:45

Igénytelenek

S-Team SE

5:0*(4:1)

 

20:30

Rozsdás Izületek

Titánok

3:0

 

21:15

Atom Anti

Egyetértés DSK

8:2

         

4.forduló

       

IV.8.

19:45

OSB United

S-Team SE

5:0*(9:1)

 

20:30

Talpas Sir

Egyetértés DSK

7:2

 

21:15

Kevert Pálesz

Titánok

4:2

IV.9.

19:45

Rozsdás Izületek

Igénytelenek

2:0

 

20:30

Atom Anti

Suta FC

3:2

 

21:15

Májmedence

Azzurrik

4:5

         

5.forduló

       

IV.15.

19:45

Suta FC

Azzurrik

5:7

 

20:30

Májmedence

Rozsdás Izületek

2:8

 

21:15

Talpas Sir

S-Team SE

5:0*(11:0)

IV.16.

19:45

OSB United

Igénytelenek

2:1

 

20:30

Egyetértés DSK

Titánok

1:4

 

21:15

Kevert Pálesz

Atom Anti

2:2

         

6.forduló

       

IV.22.

19:45

Talpas Sir

Titánok

4:1

 

20:30

OSB United

Suta FC

7:2

 

21:15

Kevert Pálesz

Egyetértés DSK

3:1

IV.23.

19:45

Májmedence

Igénytelenek

6:4

 

20:30

Atom Anti

S-Team SE

5:0*

 

21:15

Rozsdás Izületek

Azzurrik

0:4

         

7.forduló

       

IV.29.

19:45

Májmedence

Atom Anti

5:4

 

20:30

Talpas Sir

Igénytelenek

5:2

 

21:15

Suta FC

Titánok

12:2

IV.30.

19:45

Rozsdás Izületek

S-Team SE

5:0*(8:2)

 

20:30

Kevert Pálesz

Azzurrik

5:2

 

21:15

OSB United

Egyetértés DSK

6:2

         

8.forduló

       

V.6.

19:45

Suta FC

S-Team SE

5:0*(5:2)

 

20:30

OSB United

Titánok

3:2

 

21:15

Májmedence

Talpas Sir

0:11

V.7.

19:45

Atom Anti

Azzurrik

10:7

 

20:30

Rozsdás Izületek

Egyetértés DSK

6:4

 

21:15

Kevert Pálesz

Igénytelenek

6:3

         

9.forduló

       

V.13.

19:45

Kevert Pálesz

OSB United

2:3

 

20:30

Talpas Sir

Rozsdás Izületek

4:1

 

21:15

Májmedence

S-Team SE

5:0*

V.14.

19:45

Igénytelenek

Azzurrik

1:6

 

20:30

Atom Anti

Titánok

10:2

 

21:15

Suta FC

Egyetértés DSK

7:3

         

10.forduló

       

V.20.

19:45

Azzurrik

S-Team SE

5:0*

 

20:40

Kevert Pálesz

Rozsdás Izületek

1:4

 

21:20

Talpas Sir

Suta FC

11:3

V.21.

19:45

Igénytelenek

Titánok

6:1

 

20:30

Májmedence

Egyetértés DSK

8:6

 

21:15

OSB United

Atom Anti

0:3

         

11.forduló

       

V.27.

19:45

Talpas Sir

Azzurrik

1:3

 

20:30

Kevert Pálesz

Suta FC

4:4

 

21:15

Májmedence

Titánok

7:3

V.28.

19:45

Atom Anti

Igénytelenek

4:4

 

20:30

Egyetértés DSK

S-Team SE

5:0*

 

21:15

OSB United

Rozsdás Izületek

4:7

     



 

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal