Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hauszmann-pálya, szerda 19:00-22:00 és csütörtök 20:30-22:00 között!

1.forduló

       

III.13.

19:00

QPAC

Reneszánsz Zrt.

1:6

 

19:45

Bénakacsák

Moloko

5:2

 

20:30

Armada

Kánaán BK

3:0

 

21:15

Erő Bá TSZ SE

33 FC

6:5

III.14.

20:30

Kiábrándítók

Palota FC

9:3

 

21:15

Torpedo Vodka

Lövés

3:2

         

2.forduló

       

III.20.

19:00

Moloko

Erő Bá TSZ SE

4:7

 

19:45

Reneszánsz Zrt.

Bénakacsák

2:2

 

20:30

Armada

Lövés

2:1

 

21:15

Kánaán BK

QPAC

3:4

III.21.

20:30

Palota FC

Torpedo Vodka

3:5

 

21:15

33 FC

Kiábrándítók

7:2

         

3.forduló

       

IV.3.

19:00

33 FC

Palota FC

5:6

 

19:45

Reneszánsz Zrt.

Moloko

2:2

 

20:30

Armada

QPAC

3:3

 

21:15

Kánaán BK

Lövés

2:3

IV.4.

20:30

Erő Bá TSZ SE

Kiábrándítók

11:4

 

21:15

Bénakacsák

Torpedo Vodka

4:5

         

4.forduló

       

IV.10.

19:00

Reneszánsz Zrt.

33 FC

4:2

 

19:45

QPAC

Kiábrándítók

5:4

 

20:30

Kánaán BK

Bénakacsák

2:5

 

21:15

Armada

Palota FC

3:2

IV.11.

20:30

Moloko

Lövés

1:4

 

21:15

Erő Bá TSZ SE

Torpedo Vodka

5:0*

         

5.forduló

       

IV.17.

19:00

Reneszánsz Zrt.

Lövés

5:2

 

19:45

Kánaán BK

Moloko

4:3

 

20:30

QPAC

33 FC

3:6

 

21:15

Armada

Bénakacsák

4:5

IV.18.

20:30

Kiábrándítók

Torpedo Vodka

4:3

 

21:15

Erő Bá TSZ SE

Palota FC

3:5

         

6.forduló

       

IV.24.

19:00

Kánaán BK

33 FC

2:4

 

19:45

Reneszánsz Zrt.

Torpedo Vodka

5:4

 

20:30

Armada

Kiábrándítók

3:2

 

21:15

QPAC

Erő Bá TSZ SE

1:10

IV.25.

20:30

Moloko

Palota FC

4:5

 

21:15

Bénakacsák

Lövés

4:2

         

7.forduló

       

V.1.

19:00

Kánaán BK

Palota FC

0:5*

 

19:45

Reneszánsz Zrt.

Kiábrándítók

4:6

 

20:30

Armada

Torpedo Vodka

6:3

 

21:15

QPAC

Lövés

8:5

V.2.

20:30

Moloko

33 FC

0:5*

 

21:15

Bénakacsák

Erő Bá TSZ SE

6:2

         

8.forduló

       

V.8.

19:00

QPAC

Torpedo Vodka

5:4

 

19:45

Kánaán BK

Reneszánsz Zrt.

0:1

 

20:30

Bénakacsák

Palota FC

4:3

 

21:15

Armada

33 FC

5:2

V.9.

20:30

Moloko

Kiábrándítók

0:3

 

21:15

Erő Bá TSZ SE

Lövés

4:6

         

9.forduló

       

V.15.

19:00

Reneszánsz Zrt.

Erő Bá TSZ SE

5:0

 

19:45

Kánaán BK

Kiábrándítók

1:3

 

20:30

Armada

Moloko

4:4

 

21:15

QPAC

Bénakacsák

3:5

V.16.

20:30

33 FC

Torpedo Vodka

3:1

 

21:15

Palota FC

Lövés

5:0*

         

10.forduló

       

V.22.

19:00

QPAC

Palota FC

7:5

 

19:45

Armada

Reneszánsz Zrt.

2:2

 

20:30

Moloko

Torpedo Vodka

4:0

 

21:15

Kánaán BK

Erő Bá TSZ SE

6:7

V.23.

20:30

Bénakacsák

Kiábrándítók

6:5

 

21:15

33 FC

Lövés

5:0*

         

11.forduló

       

V.29.

19:00

Reneszánsz Zrt.

Palota FC

2:4

 

19:45

Kánaán BK

Torpedo Vodka

2:9

 

20:30

QPAC

Moloko

4:4

 

21:15

Armada

Erő Bá TSZ SE

5:6

V.30.

20:30

Bénakacsák

33 FC

5:2

 

21:15

Kiábrándítók

Lövés

4:2

Nemzeti Sport Online

  • Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) a hivatalos honlapján ismertette a bíróküldést a budapesti női kézilabda négyes döntőjére. A Győrnek horvát játékvezetők fújnak a Bucuresti elleni meccsen, míg a Rosztov–Vardar összecsapáson románok dirigálnak.

UEFA.com - News

origo.hu - futsal