Kiemelt Információk

2018/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szeptember 17.

Nevezés: szeptember 1-13. között

 

NEVEZÉSI LAP

Szerda-Csütörtök 20:00-22:15 között (Eosport-pálya) Figyelem!: Október 31.-én és november 1.-én nincs forduló!

FC Pub Crawl kizárását követően a 2.fordulótól a helyüket a @koli vette át!

1.forduló

       

IX.12.

20:00

Medikus United

G-Power

3:9

 

20:45

Játék csatárok nélkül

Suta FC

2:6

 

21:30

@koli (FC Pub Crawl)

Foci.hu

0:5*

IX.13.

20:00

Iron FC

Drinkteam

6:1 

 

20:45

Stoplis párizsi

MásnapoSokk

3:1

 

21:30

Veszélyesek FC

Gandalf TC

2:2

         

2.forduló

       

IX.19.

20:00

Suta FC

@koli

7:2

 

20:45

G-Power

Stoplis párizsi

2:3

 

21:30

Drinkteam

Medikus United

2:0

IX.20.

20:00

MásnapoSokk

Játék csatárok nélkül

4:2

 

20:45

Gandalf TC

Iron FC

2:3

 

21:30

Veszélyesek FC

Foci.hu

4:0

         

3.forduló

       

IX.26.

20:00

Stoplis párizsi

Játék csatárok nélkül

9:0

 

20:45

Drinkteam

G-Power

0:11

 

21:30

Medikus United

@koli

7:3

IX.27.

20:00

Veszélyesek FC

Iron FC

3:3

 

20:45

Gandalf TC

Foci.hu

3:3

 

21:30

MásnapoSokk

Suta FC

3:2

         

4.forduló

       

X.3.

20:00

Veszélyesek FC

@koli

5:0

 

20:45

Medikus United

Stoplis párizsi

2:5

 

21:30

Drinkteam

Játék csatárok nélkül

3:1

X.4.

20:00

Gandalf TC

Suta FC

0:9

 

20:45

Iron FC

Foci.hu

3:1

 

21:30

G-Power

MásnapoSokk

2:1

         

5.forduló

       

X.10.

20:00

Veszélyesek FC

Medikus United

1:2

 

20:45

Stoplis párizsi

Suta FC

0:1

 

21:30

Drinkteam

Foci.hu

5:2

X.11.

20:00

Gandalf TC

G-Power

3:5

 

20:45

Iron FC

MásnapoSokk

1:3

 

21:30

Játék csatárok nélkül

@koli

6:3

         

6.forduló

       

X.17.

20:00

Medikus United

Foci.hu

4:1

 

20:45

Drinkteam

@koli

3:7

 

21:30

G-Power

Suta FC

3:6

X.18.

20:00

Iron FC

Stoplis párizsi

1:2

 

20:45

Veszélyesek FC

Játék csatárok nélkül

5:1

 

21:30

Gandalf TC

MásnapoSokk

0:5

         

7.forduló

       

X.24.

20:00

Veszélyesek FC

Suta FC

3:4

 

20:45

Stoplis párizsi

@koli

5:3

 

21:30

G-Power

Foci.hu

6:5

X.25.

20:00

Gandalf TC

Medikus United

1:9

 

20:45

Iron FC

Játék csatárok nélkül

9:2

 

21:30

Drinkteam

MásnapoSokk

1:1

         

8.forduló

       

XI.7.

20:00

G-Power

Játék csatárok nélkül

10:2

 

20:45

Stoplis párizsi

Foci.hu

4:3

 

21:30

Medikus United

Suta FC

4:4

XI.8.

20:00

Veszélyesek FC

MásnapoSokk

3:1

 

20:45

Gandalf TC

Drinkteam

1:4

 

21:30

Iron FC

@koli

7:4

         

9.forduló

       

XI.14.

20:00

Suta FC

Foci.hu

7:3

 

20:45

Drinkteam

Stoplis párizsi

1:3

 

21:30

Iron FC

Medikus United

1:0

XI.15.

20:00

Veszélyesek FC

G-Power

3:6

 

20:45

MásnapoSokk

@koli

4:5

 

21:30

Gandalf TC

Játék csatárok nélkül

2:4

         

10.forduló

       

XI.21.

20:00

G-Power

@koli

17:0

 

20:45

Veszélyesek FC

Drinkteam

4:3

 

21:30

Medikus United

Játék csatárok nélkül

2:1

XI.22.

20:00

MásnapoSokk

Foci.hu

5:2

 

20:45

Gandalf TC

Stoplis párizsi

0:5*

 

21:30

Iron FC

Suta FC

1:4

         

11.forduló

       

XI.28.

20:00

Játék csatárok nélkül

Foci.hu

4:2

 

20:45

Veszélyesek FC

Stoplis párizsi

1:7

 

21:30

Drinkteam

Suta FC

3:10

XI.29.

20:00

Gandalf TC

@koli

2:11

 

20:45

Iron FC

G-Power

3:1

 

21:30

Medikus United

MásnapoSokk

3:4

         

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal