Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Kedd 19:00-22:00 között (JÁG-pálya, 2*25perces mérkőzések) Figyelem!:október 23.-án nem lesz forduló!

1.forduló

         

IX.11.

19:00

1

KEAC

Titánok

4:11

 

19:00

2

Statikus Gumirugók

FC Fabuloso

4:5

 

20:00

1

Azzurri

Trógerz-Csepel

15:2

 

20:00

2

FC Borvidék

Rozsdás Izületek

2:6

 

21:00

1

Atletico

Dzsihád Előre

5:7

 

21:00

2

Csabai Kolbászok

Retekegér FC

8:4

           

2.forduló

         

IX.18.

19:00

1

Dzsihád Előre

Statikus Gumirugók

3:5

 

19:00

2

Retekegér FC

FC Borvidék

2:10

 

20:00

1

Titánok

Csabai Kolbászok

2:2

 

20:00

2

KEAC

Trógerz-Csepel

3:3

 

21:00

1

Rozsdás Izületek

Atletico

4:2

 

21:00

2

FC Fabuloso

Azzurri

5:10

           

3.forduló

         

IX.25.

19:00

1

KEAC

Csabai Kolbászok

4:1

 

19:00

2

Dzsihád Előre

FC Fabuloso

5:3

 

20:00

1

Titánok

Trógerz-Csepel

11:1

 

20:00

2

Atletico

Statikus Gumirugók

7:3

 

21:00

1

FC Borvidék

Azzurri

2:10

 

21:00

2

Retekegér FC

Rozsdás Izületek

6:13

           

4.forduló

         

X.2.

19:00

1

Csabai Kolbászok

Trógerz-Csepel

5:2

 

19:00

2

FC Borvidék

Atletico

0:3

 

20:00

1

KEAC

Azzurri

4:8

 

20:00

2

Retekegér FC

Statikus Gumirugók

3:2

 

21:00

1

Rozsdás Izületek

Dzsihád Előre

6:5

 

21:00

2

Titánok

FC Fabuloso

5:3

           

5.forduló

         

X.9.

19:00

1

Atletico

FC Fabuloso

7:5

 

19:00

2

KEAC

FC Borvidék

4:2

 

20:00

1

Csabai Kolbászok

Dzsihád Előre

6:5

 

20:00

2

Retekegér FC

Trógerz-Csepel

4:3

 

21:00

1

Titánok

Rozsdás Izületek

1:2

 

21:00

2

Statikus Gumirugók

Azzurri

1:5

           

6.forduló

         

X.16.

19:00

1

Csabai Kolbászok

Atletico

2:4

 

19:00

2

KEAC

Statikus Gumirugók

3:1

 

20:00

1

Rozsdás Izületek

FC Fabuloso

4:3

 

20:00

2

FC Borvidék

Trógerz-Csepel

15:2

 

21:00

1

Retekegér FC

Azzurri

2:9

 

21:00

2

Titánok

Dzsihád Előre

1:1

           

7.forduló

         

X.30.

19:00

1

Retekegér FC

Dzsihád Előre

3:12

 

19:00

2

Atletico

Azzurri

8:8

 

20:00

1

KEAC

FC Fabuloso

7:4

 

20:00

2

Rozsdás Izületek

Trógerz-Csepel

10:4

 

21:00

1

Titánok

FC Borvidék

9:3

 

21:00

2

Csabai Kolbászok

Statikus Gumirugók

2:2

           

8.forduló

         

XI.6.

19:00

1

KEAC

Dzsihád Előre

6:4

 

19:00

2

FC Borvidék

FC Fabuloso

7:5

 

20:00

1

Rozsdás Izületek

Statikus Gumirugók

7:2

 

20:00

2

Atletico

Trógerz-Csepel

20:1

 

21:00

1

Csabai Kolbászok

Azzurri

1:5

 

21:00

2

Titánok

Retekegér FC

6:0

           

9.forduló

         

XI.13.

19:00

1

Dzsihád Előre

Azzurri

4:7

 

19:00

2

Csabai Kolbászok

FC Borvidék

8:4

 

20:00

1

KEAC

Rozsdás Izületek

3:4

 

20:00

2

Titánok

Statikus Gumirugók

7:1

 

21:00

1

Retekegér FC

Atletico

0:10

 

21:00

2

FC Fabuloso

Trógerz-Csepel

5:5

           

10.forduló

         

XI.20.

19:00

1

KEAC

Retekegér FC

2:1

 

19:00

2

Csabai Kolbászok

FC Fabuloso

10:1

 

20:00

1

FC Borvidék

Statikus Gumirugók

2:1

 

20:00

2

Titánok

Atletico

5:3

 

21:00

1

Rozsdás Izületek

Azzurri

3:3

 

21:00

2

Dzsihád Előre

Trógerz-Csepel

8:2

           

11.forduló

         

XI.27.

19:00

1

Statikus Gumirugók

Trógerz-Csepel

9:1

 

19:00

2

Retekegér FC

FC Fabuloso

2:3

 

20:00

1

FC Borvidék

Dzsihád Előre

5:0*

 

20:00

2

Csabai Kolbászok

Rozsdás Izületek

2:3

 

21:00

1

Titánok

Azzurri

4:7

 

21:00

2

KEAC

Atletico

4:9

       



 

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal