Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Hétfő 18:30-23:00 között (Siketek-pálya) Figyelem!: Némelyik fordulóban elképzelhető 15perces csúszás a mérkőzések kezdésében! Október 22.-én nem lesz forduló!

1.forduló

       

IX.10.

18:30

Rehabiliteam

Bangladesi Tapírok

5:0 

 

19:15

Nyugdíj SE

KPS

1:1

 

20:00

Vastüdő

Balaton Utcai Fiúk

2:3

 

20:45

MBSK 109

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

1:9

 

21:30

Panelprolik

Kászkó

2:1

 

22:15

192.168.4.23

Eastside

4:5

         

2.forduló

       

IX.17.

18:30

KPS

MBSK 109

4:2

 

19:15

Balaton Utcai Fiúk

Nyugdíj SE

8:2

 

20:00

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

Rehabiliteam

1:4

 

20:45

Bangladesi Tapírok

192.168.4.23

1:4

 

21:30

Eastside

Panelprolik

2:1

 

22:15

Vastüdő

Kászkó

2:3

         

3.forduló

       

IX.24.

18:30

MBSK 109

Panelprolik

2:4

 

19:15

Rehabiliteam

192.168.4.23

5:0

 

20:00

Balaton Utcai Fiúk

Kászkó

2:3

 

20:45

Bangladesi Tapírok

Eastside

3:4

 

21:30

Vastüdő

Nyugdíj SE

0:1

 

22:15

KPS

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

1:5

         

4.forduló

       

X.1.

18:30

KPS

192.168.4.23

3:3

 

19:15

Balaton Utcai Fiúk

Eastside

2:3

 

20:00

MBSK 109

Rehabiliteam

0:8

 

20:45

Vastüdő

Panelprolik

1:2

 

21:30

Nyugdíj SE

Kászkó

3:3

 

22:15

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

Bangladesi Tapírok

5:3

         

5.forduló

       

X.8.

18:30

Nyugdíj SE

Bangladesi Tapírok

4:1

 

19:15

Balaton Utcai Fiúk

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

2:4

 

20:00

KPS

Kászkó

5:0

 

20:45

Vastüdő

MBSK 109

7:1

 

21:30

Rehabiliteam

Eastside

4:6

 

22:15

192.168.4.23

Panelprolik

2:7

         

6.forduló

       

X.15.

18:30

MBSK 109

Kászkó

4:5

 

19:15

Vastüdő

192.168.4.23

3:2

 

20:00

Balaton Utcai Fiúk

Bangladesi Tapírok

3:5

 

20:45

KPS

Panelprolik

1:3

 

21:30

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

Eastside

1:3

 

22:15

Nyugdíj SE

Rehabiliteam

4:3

         

7.forduló

       

X.29.

18:30

Balaton Utcai Fiúk

MBSK 109

5:0*

 

19:15

Rehabiliteam

Panelprolik

5:2

 

20:00

Nyugdíj SE

192.168.4.23

6:0

 

20:45

Vastüdő

Eastside

0:2

 

21:30

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

Kászkó

7:2

 

22:15

KPS

Bangladesi Tapírok

4:2

         

8.forduló

       

XI.5.

18:30

Rehabiliteam

Kászkó

5:1

 

19:15

Balaton Utcai Fiúk

KPS

1:1

 

20:00

Vastüdő

Bangladesi Tapírok

2:0

 

20:45

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

192.168.4.23

2:1

 

21:30

MBSK 109

Eastside

1:6

 

22:15

Nyugdíj SE

Panelprolik

3:2

         

9.forduló

       

XI.12.

18:30

Nyugdíj SE

MBSK 109

10:0

 

19:15

Balaton Utcai Fiúk

192.168.4.23

3:3

 

20:00

Bangladesi Tapírok

Panelprolik

4:6

 

20:45

KPS

Rehabiliteam

1:6

 

21:30

Vastüdő

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

1:3

 

22:15

Eastside

Kászkó

0:2

         

10.forduló

       

XI.19.

18:30

Balaton Utcai Fiúk

Rehabiliteam

2:6

 

19:15

Nyugdíj SE

Eastside

2:3

 

20:00

Bangladesi Tapírok

Kászkó

5:8

 

20:45

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

Panelprolik

3:2

 

21:30

MBSK 109

192.168.4.23

1:3

 

22:15

Vastüdő

KPS

1:2

         

11.forduló

       

XI.26.

18:30

MBSK 109

Bangladesi Tapírok

3:3

 

19:15

Vastüdő

Rehabiliteam

3:4

 

20:00

Balaton Utcai Fiúk

Panelprolik

0:5

 

20:45

KPS

Eastside

2:3

 

21:30

192.168.4.23

Kászkó

10:2

 

22:15

Nyugdíj SE

Antsa Nem Zsuzsi Intézet

6:1

         

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal