Kiemelt Információk

2018/TAVASZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: március 26.

Nevezés: március 12-22*. között

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Szerda 20:00 - 22:15 között (II.kerületi Sporttelep) 

1.forduló

         

IX.12.

20:00

1

Erő Bá TSZSE

Reneszánsz Zrt.

6:4

 

20:00

2

Egyetértés DSK

Reaktivált Gének FC

4:1

 

20:45

1

Újbuda Patriots

Májmedence

5:8

 

20:45

2

Kánaán BK

Dagadt ribancok

7:3

 

21:30

1

Kevert Pálesz

Lövés

2:6

 

21:30

2

Bél-tequila

OSB United

6:1

           

2.forduló

         

IX.19.

20:00

1

OSB United

Egyetértés DSK

9:2

 

20:00

2

Reneszánsz Zrt.

Kánaán BK

3:1

 

20:45

1

Dagadt ribancok

Kevert Pálesz

3:5

 

20:45

2

Májmedence

Erő Bá TSZSE

3:10

 

21:30

1

Újbuda Patriots

Reaktivált Gének FC

6:3

 

21:30

2

Lövés

Bél-tequila

6:2

           

3.forduló

         

IX.26.

20:00

1

Reneszánsz Zrt.

Dagadt ribancok

5:1

 

20:00

2

Újbuda Patriots

Erő Bá TSZSE

2:9

 

20:45

1

Lövés

OSB United

1:1

 

20:45

2

Májmedence

Reaktivált Gének FC

6:5

 

21:30

1

Kevert Pálesz

Bél-tequila

0:1

 

21:30

2

Kánaán BK

Egyetértés DSK

12:4

           

4.forduló

         

X.3.

20:00

1

Májmedence

OSB United

2:4

 

20:00

2

Reneszánsz Zrt.

Bél-tequila

7:2

 

20:45

1

Újbuda Patriots

Egyetértés DSK

2:2

 

20:45

2

Kánaán BK

Kevert Pálesz

2:0

 

21:30

1

Dagadt ribancok

Lövés

1:0

 

21:30

2

Erő Bá TSZSE

Reaktivált Gének FC

10:4

           

5.forduló

         

X.10.

20:00

1

Reneszánsz Zrt.

Reaktivált Gének FC

8:0

 

20:00

2

Újbuda Patriots

Kánaán BK

3:4

 

20:45

1

Májmedence

Dagadt ribancok

3:6

 

20:45

2

Erő Bá TSZSE

Lövés

5:5

 

21:30

1

Egyetértés DSK

Bél-tequila

3:5

 

21:30

2

Kevert Pálesz

OSB United

3:3

           

6.forduló

         

X.17.

20:00

1

Dagadt ribancok

OSB United

3:0

 

20:00

2

Reneszánsz Zrt.

Egyetértés DSK

5:0

 

20:45

1

Erő Bá TSZSE

Kevert Pálesz

5:4

 

20:45

2

Újbuda Patriots

Bél-tequila

2:4

 

21:30

1

Kánaán BK

Reaktivált Gének FC

5:2

 

21:30

2

Májmedence

Lövés

1:7

           

7.forduló

         

X.24.

20:00

1

Reneszánsz Zrt.

Lövés

3:4

 

20:00

2

Dagadt ribancok

Reaktivált Gének FC

3:1

 

20:45

1

Kevert Pálesz

Egyetértés DSK

3:3

 

20:45

2

Májmedence

Kánaán BK

4:3

 

21:30

1

Erő Bá TSZSE

Bél-tequila

6:3

 

21:30

2

Újbuda Patriots

OSB United

0:5

           

8.forduló

         

X.31.

20:00

1

Erő Bá TSZSE

Egyetértés DSK

9:2

 

20:00

2

Májmedence

Reneszánsz Zrt.

2:2

 

20:45

1

Dagadt ribancok

Bél-tequila

3:0

 

20:45

2

Újbuda Patriots

Lövés

2:4

 

21:30

1

Kánaán BK

OSB United

9:1

 

21:30

2

Kevert Pálesz

Reaktivált Gének FC

3:0

           

9.forduló

         

XI.7.

20:00

1

Reneszánsz Zrt.

Kevert Pálesz

2:1

 

20:00

2

Erő Bá TSZSE

Kánaán BK

7:5

 

20:45

1

OSB United

Reaktivált Gének FC

7:2

 

20:45

2

Újbuda Patriots

Dagadt ribancok

2:4

 

21:30

1

Májmedence

Bél-tequila

9:4

 

21:30

2

Lövés

Egyetértés DSK

9:0

           

10.forduló

         

XI.13. Kedd

19:45

1

Lövés

Reaktivált Gének FC

6:2

 

20:30

1

Erő Bá TSZSE

OSB United

4:7

 

21:15

1

Dagadt ribancok

Egyetértés DSK

8:2

XI.14. Szerda

21:00

1

Májmedence

Kevert Pálesz

1:6

 

21:00

 

Újbuda Patriots

Reneszánsz Zrt.

2:7

 

21:00

2

Kánaán BK

Bél-tequila

2:3

           

11.forduló

         

XI.20. Kedd

20:30

1

Erő Bá TSZSE

Dagadt Ribancok

7:5

 

20:30

2

Kánaán BK

Lövés

7:3

 

21:15

1

Májmedence

Egyetértés DSK

4:2

 

21:15

2

Bél-tequila

Reaktivált Gének FC

6:3

XI.21. Szerda

21:00

1

Újbuda Patriots

Kevert Pálesz

2:7

 

21:00

2

Reneszánsz Zrt.

OSB United

2:1

           

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal