Kiemelt Információk

2017/ŐSZI BAJNOKSÁG

 

Bajnokság kezdete: szept. 11.

Nevezés: aug. 21. - szept. 7.

 

NEVEZÉSI LAP

Csatlakozz Facebook oldalunkhoz!



Szerda 19:00-21:00 között (JÁG-pálya, 2*25perces mérkőzések) Az alapszakasz után az 1-4.helyezettek a felsőházban, az 5-8. helyezettek az alsóházban folytatják. A csapatok a rájátszásba magukkal viszik a alapszakaszban elért egymás elleni eredményeket!

Alapszakasz

       

1.forduló

         

IX.12.

19:00

1

Kiábrándítók

NSZK

3:5 

 

19:00

2

CSTB

Moloko

2:2

 

20:00

1

Torpedo Vodka

33 FC

6:2

 

20:00

2

Armada

Palota FC

7:1

           

2.forduló

         

IX.19.

19:00

1

33 FC

Kiábrándítók

9:6

 

19:00

2

Torpedo Vodka

Moloko

5:2

 

20:00

1

Palota FC

CSTB

0:10

 

20:00

2

NSZK

Armada

3:3

           

3.forduló

         

IX.26.

19:00

1

Torpedo Vodka

Kiábrándítók

1:3

 

19:00

2

NSZK

Palota FC

10:4

 

20:00

1

Armada

CSTB

3:2

 

20:00

2

33 FC

Moloko

5:4

           

4.forduló

         

X.3.

19:00

1

NSZK

CSTB

5:5

 

19:00

2

Torpedo Vodka

Palota FC

10:5

 

20:00

1

33 FC

Armada

4:6

 

20:00

2

Kiábrándítók

Moloko

4:7

           

5.forduló

         

X.10.

19:00

1

33 FC

Palota FC

8:4

 

19:00

2

NSZK

Moloko

4:6

 

20:00

1

Torpedo Vodka

Armada

6:2

 

20:00

2

Kiábrándítók

CSTB

3:5

           

6.forduló

         

X.17.

19:00

1

Kiábrándítók

Palota FC

6:3

 

19:00

2

Torpedo Vodka

NSZK

4:4

 

20:00

1

33 FC

CSTB

4:5

 

20:00

2

Armada

Moloko

3:2

           

7.forduló

         

X.24.

19:00

1

Palota FC

Moloko

5:4

 

19:00

2

Torpedo Vodka

CSTB

5:3

 

20:00

1

33 FC

NSZK

5:1

 

20:00

2

Kiábrándítók

Armada

2:5

           

Rájátszás

         

1.forduló

         

X.31.

19:00

1

Torpedo Vodka

33 FC

5:0

 

19:00

2

NSZK

Palota FC

4:3

 

20:00

1

Armada

CSTB

3:5

 

20:00

2

Kiábránditók

Moloko

2:5

           

2.forduló

         

XI.7.

19:00

1

Torpedo Vodka

CSTB

3:4

 

19:00

2

NSZK

Kiábrándítók

4:3

 

20:00

1

Armada

33 FC

4:4

 

20:00

2

Moloko

Palota FC

7:4

           

3.forduló

         

XI.14.

19:00

1

CSTB

33 FC

5:0

 

19:00

2

NSZK

Moloko

4:8

 

20:00

1

Torpedo Vodka

Armada

3:7

 

20:00

2

Palota FC

Kiábrándítók

3:4

           

Nemzeti Sport Online

UEFA.com - News

origo.hu - futsal